سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ EN

مناطق عملیاتی نفت در اولویت برنامه‌های توسعه‌ای ورزش

سالن ورزشی ساختمان شهد تندگویان با حضور معاونت منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت، مدیران منابع انسانی چهار شرکت اصلی، اعضای شورای مرکزی ورزش و مدیرکل ورزش وزارت نفت گشایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت در مراسم گشایش این سالن ورزشی گفت: ورزش ابزار سلامت است و باید به عنوان یک الزام و ضرورت در مجموعه صنعت نفت به آن توجه شود.

دکتر کریم سلحشور با بیان اینکه ورزش به عنوان یکی از وظایف سازمانی است و باید در صنعت نفت اجباری شود، تصریح کرد: برای پیاده کردن نظام توسعه ورزش، اولویت با مناطق عملیاتی است.

وی افزود: با محکم‌تر کردن زیرساخت‌های مربوط به ورزش می‌توان تاکید مقام عالی وزارت مبنی بر تامین سلامت جسم و روح کارکنان را محقق کرد.

به گفته دکتر سلحشور، اگر با برنامه‌ریزی دقیق از امکانات موجود استفاده شود، به اهداف برنامه‌ریزی شده در حوزه ورزش دست خواهیم یافت.

در این مراسم همچنین مدیرکل ورزش وزارت نفت در تشریح جزییات افتتاح این سالن ورزشی گفت: سالن ورزشی شهید تندگویان با هزینه‌ای حدود ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان راه‌اندازی شده است وبرای ۲۵ تا ۳۰ نفر ظرفیت دارد.

غلامرضا شاه کرمی با بیان اینکه، حوزه ورزش یکی از اولویت‌های معاونت توسعه منابع انسانی وزارت نفت است، افزود: در برنامه پنجم توسعه، یکی از اولویت‌های مهم توجه به ورزش همگانی است که به همه دستگاه‌ها نیز ابلاغ شده است. بر همین اساس نیز انباری ساختمان شهید تندگویان با صرف هزینه‌ای ناچیز به یک سالن ورزشی تبدیل شد.

وی ضمن بیان این مطلب که عملیات بازسازی این سالن از ۶ ماه پیش آغاز شده است، خاطرنشان کرد: قرار بود این سالن در دهمه فجر افتتاح شود اما به دلیل آماده نبودن چند دستگاه به تعویق افتاد.

شاه کرمی تصریح  کرد: در ساختمان‌های دیگر وزارت‌خانه نیز این طرح انجام شده و یا در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه برای استفاده از این سالن ورزشی اولویت با کارکنان ساختمان شهید تندگویان است، افزود: برنامه‌ریزی شده تا در طول هفته همه کارکنان ستادی خانم و آقا در زمانبندی‌های مشخص بتوانند از این سالن استفاده کنند.

به گفته مدیرکل ورزش وزارت نفت، احتمال دارد با هماهنگی‌های صورت گرفته در روزهای پنج شنبه و جمعه نیز این سالن ورزشی برای استفاده کارکنان ستادی وزارت نفت دایر باشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ اسفند ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۵۲۳۵۹ بازدید