سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN

نفتی ها حریفان خود را کیش و مات کردند

تیم شطرنج نفت تهران در مسابقات لیگ برتر استان تهران قهرمان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، تیم شطرنج نفت تهران امسال با کمترین تغییرات در مسابقات شطرنج لیگ برتر استان تهران شرکت کرد و توانست از قهرمانی دوساله خود دفاع کند و برای سومین سال متوالی مقام اول این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص دهد.

در این مسابقات هفت تیم متشکل از بهترین شطرنج بازان ایران شرکت داشتند و رقابت های خود را به صورت رفت و برگشت و دوره ای برگزار کردند که تیم نفت تهران با بهره جستن از نفراتی چون آرش روغنی، بابک خاقانی، امیر بشیری نیا، محمد ممقانی فر، محمدرضا شریفی پور، علی اصغر حق شناس، احمد عسگری زاده (زیر ۱۶سال) و با سرپرستی منصور بهرامی، مربیگری محمد وثوق و تدارکات حسین خوش منظر توانست در چهار میز مقام اول را کسب کند و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات نائل آید.

این مهم در حالی به دست آمد که هشتاد درصد اعضاء تیم را نفرات شرکتی تشکیل می دادند. از مهمترین عوامل کسب این موفقیت می توان به حمایت و پشتیبانی مدیران، انسجام، رفاقت و همدلی حاکم بر تیم اشاره کرد. بدین ترتیب در پایان این رقابت ها نفت تهران با ۴۷٫۵ امتیاز اول، مدرسه نوین شطرنج با ۴۷ امتیاز دوم و تیم پارس خودرو با ۳۱ امتیاز سوم شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ اسفند ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۵۰۳۵۰ بازدید