سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN

مشاهده نتایج طب صنعتی نفتی ها سایبری می‌شود

کلنگ پلی کلینیک آزادی تهران به زمین می‌خورد/ مشاهده نتایج طب صنعتی نفتی ها سایبری می‌شود

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از احداث یک مجموعه جدید درمانی در غرب تهران خبر داد.

محمد جواد کیان؛ مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، گفت: بعد از ظهر امروز (چهارشنبه ۱۷ اسفندماه) کلنگ احداث مجموعه درمانی پلی کلینیک آزادی در غرب تهران به زمین می‌خورد.

وی ادامه داد: این پروژه ششمین پروژه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت است که در راستای ارائه خدمات موثر درمانی به کارکنان صنعت نفت و خانواده های آنان اجرایی می‌شود.

کیان همچنین از امکان مشاهده نتایج طب صنعتی کارکنان صنعت نفت از طریق فضای سایبری و اینترنت خبر داد و گفت: تا به امروز ۵۵ هزار پرونده درمانی مربوط به انجام طب صنعتی کارکنان صنعت نفت وارد سیستم های رایانه ای شده است و به زودی کارکنان قادر خواهند بود تا پس از انجام معاینات مربوطه، با دریافت کد رهگیری به صورت مستقل وارد فضای اینترنتی شوند و از نتایج مربوط به معاینات خود آگاه شوند.

وی در تشریح برنامه های سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در سال آینده نیز گفت: تلاش خواهیم کرد تا با راه اندازی سامانه تلفنی پاسخگوی سلامت نفت طی سال آینده، خدمات رایگان مشاوره ای را برای تمامی کارکنان صنعت نفت و خانواده هایشان فراهم کنیم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ اسفند ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۳۵۷۵۱ بازدید