سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN

برگزاری جلسه شورای راهبری حراست در شرکت بهینه سازی مصرف سوخت

شصت و ششمین جلسه شورای راهبری حراست شرکت ملی نفت ایران در شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این جلسه مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت از حراست به عنوان محور برقراری امنیت و بازوی توانمند مدیریت یاد کرد و افزود: حراست در دوران بعد از انقلاب همواره نقش تعیین کننده‌ای در صنعت نفت ایفا کرده و این مسأله به‌ویژه در دوران جنگ تحمیلی بسیار مشهود بوده است.

عباس کاظمی، یکی از عوامل تسریع در اجرای پروژه‌های صنعت نفت در دوران سازندگی را تعامل بجا و مناسب حراست با مدیریت ها عنوان کرد و گفت: این تعامل همواره سبب ایجاد فضایی مناسب به منظور انجام اقدامات عملیاتی در حوزه نفت و گاز بوده است.

مشاور مدیرعامل و رییس حراست شرکت ملی نفت ایران نیز در این جلسه به اهمیت شرکت بهینه سازی مصرف سوخت پرداخت و گفت: رسالت شرکت بهینه سازی مصرف سوخت به واسطه ماهیت این شرکت و نقش مثمر ثمر فعالیت های آن، خصوصا در این برهه از زمان بسیار حائز اهمیت است.

دانشفر در ادامه، یکی از عوامل اساسی به نتیجه رسیدن برنامه‌های شرکت بهینه سازی در خصوص نهادینه‌سازی الگوهای صرفه‌جویی را همراهی حراست و تأمین امنیت مجموعه دانست و افزود: ستاد حراست شرکت ملی نفت ایران به‌مانند گذشته، همراه حراست‌های تابعه خواهد بود.

وی ضمن مفید ارزیابی کردن نتایج برگزاری جلسات شورای راهبری حراست شرکت ملی نفت ایران در شرکت های تابعه، خاطرنشان کرد: این جلسات در سال آینده نیز طبق برنامه زمان‌بندی ادامه خواهد داشت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ اسفند ۱۳۹۰ساعت: ۱۹:۳۱۳۱۸ بازدید