سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ EN

۱۳۸ باب جایگاه سی‌ان‌جی اصفهان آماده سوخت‌رسانی در نوروز

۱۳۸ باب جایگاه فعال عرضه سی‌ان‌جی (تک منظوره و دو منظوره) آماده سوخت‌رسانی مطلوب به مسافران نوروزی در منطقه اصفهان شد.

مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان در گفت و گو با خبرنگار شانا با اعلام این خبر گفت: در دو سال گذشته منطقه اصفهان یکی از فعال ترین مناطق در زمینه شمار جایگاه های سی ان جی احداث شده بوده و جایگاه های آن از ۴۸ باب به ۱۳۸ باب افزایش یافته است.

محمد فرازمند افزود: ۱۸ جایگاه عرضه سی ان جی (گاز طبیعی فشرده شده) در منطقه اصفهان در حال ساخت است که امیدواریم دو باب از این تعداد تا پایان سال به مرحله بهره برداری برسد.

مدیر پخش منطقه اصفهان تاکید کرد: هم اکنون ظرفیت مطلوبی در عرضه گاز طبیعی به خودروهای گازسوز در نقاط مختلف منطقه اصفهان ایجاد شده است و امیدواریم با رفع مشکل زمین از سوی شهرداری شهر اصفهان، ظرفیت عرضه گاز طبیعی این شهر نیز افزایش یابد.

وی با اشاره به این که منطقه اصفهان یکی از شلوغ ترین استان های کشور در ایام نوروز است، گفت: به منظور عرضه مناسب سوخت به هموطنانی که به استان اصفهان سفر می کنند، کشیک های شبانه روزی جایگاه های در نظر گرفته شده است و تمام جایگاه ها از نظر کیفیت و کمیت عرضه فرآورده کنترل خواهند شد.

فرازمند تصریح کرد: گروه های بازرسی در ایام نوروز نیز فعال هستند و به طور مرتب به جایگاه ها سرکشی می کنند تا در صورت بروز هر گونه مشکل خدمات رسانی مناسب را انجام دهند.

مدیر پخش منطقه اصفهان با تاکید بر ظرفیت خوب عرضه سی ان جی در مسیر شهر اصفهان تا تهران گفت: خوشبختانه این مسیر به لحاظ تعداد جایگاه های سی ان جی از وضعیت مطلوبی برخوردار است و مسافران این مسیر می توانند به راحتی در طول مسیر سوخت گیری کنند.

وی تاکید کرد: هم اکنون به جز شهر اصفهان در هیچ نقطه ای صف سی ان جی نداریم و ظرفیت عرضه بسیار بیشتر از تقاضاست و امیدواریم با رفع مشکل زمین از سوی شهرداری شهر اصفهان، شمار جایگاه های این شهر نیز افزایش یابد.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان یکی از مناطق سی و هفت گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که تامین سوخت ۱۲ ناحیه، مرکزی (اصفهان)، کاشان، نجف آّباد، داران، گلپایگان، شهرضا، نایین، شاهین شهر، مبارکه، لنجان، سمیرم و اردستان را به عهده دارد.

اطلاعات و جزئیات مربوط به جایگاه های سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان را اینجا مشاهده کنید.

ایجاد سیستم های مالی، بانکی و بورس می تواند سرمایه های مردم را به بخش واقعی اقتصاد رهنمون کند تا از آسیب رسیدن به اقتصاد جلوگیری شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۳ اسفند ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۱۴۴۶۶ بازدید