سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان ویژه بهداشت، ایمنی و محیط زیست

هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان ویژه بهداشت، ایمنی و محیط زیست، با انتصاب اعضای آن از سوی وزیر نفت آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، براساس ماده ۷ آیین‌نامه اجرایی قانون رسیدگی به تخلفات اداری مبنی بر اعلام آغاز به کار هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان، هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان ویژه بهداشت، ایمنی و محیط زیست نیز فعالیت خود را شروع کرد.

مهندس رستم قاسمی وزیر نفت در احکامی جداگانه اعضای اصلی و علی‌البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان ویژه بهداشت، ایمنی و محیط زیست را منصوب کرد.

بر این اساس آقایان محمد حسین اردشیری(برای مدت سه سال)، علی اصغر رجبی موسی آبادی(برای مدت باقی‌مانده) و بهزاد طالبی مرند (برای مدت باقی‌مانده) به عنوان اعضای اصلی و همچنین آقایان علی احمد یار محمدی(برای مدت سه سال)  و علیرضا بیگدلی(برای مدت سه سال) به عنوان اعضای علی‌البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان ویژه بهداشت، ایمنی و محیط زیست منصوب شدند.

در احکام جداگانه وزیر نفت به این اعضای هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان ویژه بهداشت، ایمنی و محیط زیست آمده است:

“با توجه به ماده «۲» قانون رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان و ماده «۳» آیین‌نامه اجرایی آن، به موجب این حکم جنابعالی به عنوان عضو اصلی/ علی‌البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان ویژه بهداشت، ایمنی و محیط زیست برای مدت سه سال/ برای مدت باقیمانده منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال کماکان در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.”

براساس این گزارش، دبیرخانه این هیات در تهران، تقاطع خیابان طالقانی و استاد نجات‌الهی، ساختمان شهید تندگویان، طبقه سوم قرار دارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۱۳۶۹۴ بازدید