سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

آمادگی افزایش سوآپ نفت‌خام ایران از پایانه نفتی شمال

با توجه به سیاست‌های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، مبنی بر افزایش عملیات سوآپ نفت خام، برای افزایش عملیات سوآپ نفت‌خام از پایانه نفتی شمال برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با بیان این مطلب، افزود: امکانات لازم در این خصوص پیش بینی شده است.

 سید پیروز موسوی  در بازدید  از پایانه  نفتی  شمال در نکاء گفت: با توجه به  سیاست‌های  وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، مبنی بر افزایش  عملیات سوآپ نفت خام، شرکت پایانه‌های نفتی ایران نیز درصدد کسب آمادگی‌های لازم در این خصوص است.

وی بر نقش حاکمیتی این شرکت و پیگیری‌های لازم در زمینه پروژه بزرگ جاسک به عنوان مهم‌ترین اولویت شرکت تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه  نقطه  شروع  پروژه  خط لوله  نکاء – جاسک  از پایانه نفتی شمال خواهد بود  تجهیز این پایانه در اولویت کاری قرار دارد.

مهندس موسوی با تاکید بر اهداف اصلی سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی و شرکت ملی نفت ایران و هم‌راستا بودن فعالیت‌های شرکت با چشم‌انداز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین  اهمیت موضوع سوآپ و جایگاه پایانه نفتی شمال در انجام این پروژه ملی و حیاتی کشور و حفظ سرمایه منابع انسانی و استفاده حداکثری از ظرفیت پرسنل جوان تاکید، بر سلامت جسمی و روحی کارکنان و نیز افزایش دوره‌های آموزشی مرتبط اشاره کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۱۲۳۲۹ بازدید