سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

مجتمع فرهنگی ورزشی منطقه سیری تحویل موقت شد

با حضور رییس منطقه سیری، ساختمان مجتمع فرهنگی ورزشی منطقه سیری تحویل موقت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در اجرای این پروژه کلیه ملاحظات و استانداردهای ایمنی، سازه، معماری، برق و مکانیک لحاظ شده و از نظر کمی و کیفی از بهترین نوع مصالح، اقلام و لوازم استفاده شده است.

بر اساس این گزارش، عملیات اجرایی پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی منطقه سیری از سال ۱۳۸۷ تحت نظر مدیریت مهندسی و ساختمان و به صورت EPC توسط شرکت ایران خوز آغاز شده بود.

این گزارش می افزاید: این ساختمان در۲ طبقه با زیربنای حدود چهار هزار و ۷۰۰ متر و محوطه‌سازی ۱۰ هزار مترمربع ساخته شده و شامل سالن آمفی‌تئاتر با امکانات کامل صوتی و تصویری با گنجایش ۲۶۵ نفر، سالن سرپوشیده ورزشی چند منظوره، سالن اسکواش، سالن بدن‌سازی، رختکن‌های سالن ورزشی، استخری به ابعاد ۱۳ در ۲۵ متر، سونای خشک‌، بخار و جکوزی، لابی عمومی و فضای تماشای تلویزیون، نمازخانه، کتابخانه، اتاق شطرنج، آب‌نما، بوفه، فضای مخصوص بیلیارد و اسنوکر، اتاقهای اداری، کلاسهای آموزشی و … است.

در فضای محوطه این پروژه، محلی برای اجرای نمایش، فضاهای سبز، شبکه جمع‌آوری آب باران، اجرای خیابان‌ها، پارکینگ‌های مسقف و روباز نیز ساخته شده است.

گفتنی است در این پروژه تجهیزات خاص از جمله سیستم مرکزی صوتی، سیستم اعلام حریق، شبکه مخابرات و رایانه، سیستم آنتن مرکزی و سیستم تهویه مطبوع شامل پنج دستگاه هوارسان مجزا استفاده شده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۰۳۳۱۳ بازدید