سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ EN

سرپرست طرح توسعه فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی منصوب شد

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در احکامی جداگانه سرپرست طرح توسعه فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی و قائم مقام این طرح را منصوب کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، موسی سوری در حکمی حسن بویری منجی را به سمت سرپرست طرح توسعه فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی منصوب کرد.

در حکم مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس خطاب به بویری منجی آمده است: با توجه به اهمیت و نقش راهبردی توسعه میدان مشترک پارس جنوبی در زنجیره تولید و تامین انرژی و زنجیره ارزش نفت و گاز کشور در سال جهاد اقتصادی و تحقق اهداف و منافع ملی در این میدان، ضروری است با بسیج منابع انسانی شایسته و توانمند، مدیریت اثربخش امکانات و سرمایه‌های سازمانی، توسعه مهارت‌های کار تیمی، خلق سازمان دانش‌پایه و پروژه‌محور، تمامی توان و مساعی خود را در راستای تسریع ویژه در اجرای پروژه‌های طرح توسعه فازهای ۱۷ و ۱۸ در راه‌اندازی هرچه سریع‌تر طرح مذکور در چارچوب برنامه زمان‌بندی، رعایت استانداردها، کیفیت و ایمنی و مدیریت علمی و ارزشی به کار گیرید.

در این حکم تصریح شده است: همکاری و تعامل سازنده با ذی‌نفعان کلیدی طرح‌های توسعه به ویژه هماهنگی و همکاری مستمر با ستاد نظارت و مدیریت راهبردی طرح‌های توسعه و حمایت و پشتیبانی اثربخش از پیمانکاران اجرایی، همراه با نظارت و کنترل بهینه برنامه‌ها و فعالیت‌های روزانه و هفتگی بخش‌های مختلف پروژه‌ها به ویژه پیگیری مجدانه سفارشات و تامین بموقع کالا و تجهیزات و تکیه بر کار تیمی و تلاش مضاعف سازمانی و ایجاد هماهنگی، همسویی، برهم‌افزایی(سینرژی) و افزایش سرعت در اجرای کارها می‌باید در کانون توجه و سرلوحه اقدامات مدیریتی پروژه قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس همچنین در حکمی جداگانه، حمیدرضا مسعودی را به سمت قائم مقام طرح توسعه فازهای ۱۷ و ۱۸ منصوب کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۱۵۳۴۳ بازدید