سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

حذف نظام پیمانکاری در شرکت ملی نفت ایران بررسی می شود

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران، از بررسی حذف نظام پیمانکاری در شرکت ملی نفت ایران با توجه به مصوبات و بخش نامه های دولت، خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران، عباس خنیفر با اعلام این خبر گفت: با توجه به مصوبات و بخش نامه های دولت، بررسی حذف نظام پیمانکاری در شرکت ملی نفت ایران با جدیت دنبال می‌شود. وی افزود: طی دوهفته گذشته نشست‌های زیادی در این مورد با کارشناسان و خبرگان منابع انسانی برگزار شده است.

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران افزود: امیدواریم نتایج این نشست‌ها و بررسی حذف نظام پیمانکاری را هرچه زودتر بتوانیم آنطور که مد نظر دولت است، اجرا کنیم.

خنیفر با اشاره به ریزش طبیعی منابع انسانی درشرکت ملی نفت ایران به علت بازنشستگی، گفت: شرکت ملی نفت ایران از سال آینده نیاز به جذب بیش از ۳ هزار نفر نیروی انسانی در شرکت ملی نفت ایران دارد.

وی افزود: مدیریت منابع انسانی برای جایگزینی نیروهای بازنشسته، درصدد جذب نیروی های شایسته، متخصص و متعهد در صنعت نفت است.

خنیفر، با بیان اینکه ارتقا کیفیت منابع انسانی در شرکت ملی نفت ایران از اولویت های این مدیریت است، گفت: امیدواریم با کمک نیروی انسانی متخصص، بهره‌وری مناسب و رعایت استانداردها، بتوانیم به چشم‌انداز ۲۰ ساله صنعت نفت دست یابیم.

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران، شایسته‌سالاری و دانش‌بنیانی را از دیگر اولویت‌های این مدیریت عنوان کرد و افزود: زیرساخت‌های لازم برای تحقق اهداف کلان در شرکت ملی نفت ایران ایجاد شده و امیدواریم به کمک آن بتوانیم هرچه زودتر به اولویت های مطرح شده دست یابیم.

وی با اشاره به نقش کارکنان صنعت نفت در پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: نقش کارکنان صنعت نفت در پیروزی انقلاب اسلامی یک نقش کلیدی و همیشه ماندگار است، زیرا آنها توانستند با بستن شیرهای نفت، سهم بسزایی را در پیروزی انقلاب اسلامی ایران ایفا کنند.

وی با بیان اینکه با وجود کارکنان پر تلاش صنعت نفت، تحریم های دشمنان بی اثر است، گفت: موفقیت‌هایی که امروزه در مناطق نفتخیز جنوب، عسلویه و سایر قسمت‌های نفتخیز مشاهده می‌شود حاصل تلاش کارکنان صنعت نفت است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۰۰۳۸۶ بازدید