سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ EN

زمینه حضور فعال تر جوانان در تحقق اهداف صنعت نفت فراهم می شود

وزیر نفت به مناسبت روز انقلاب اسلامی، جوانان، خودباوری و نهضت علمی پیامی صادر کرد.

به گزارش شانا، متن پیام مقام عالی وزارت نفت به مناسبت روز انقلاب اسلامی، جوانان، خودباوری و نهضت علمی به شرح زیر است:

فرخنده باد روز انقلاب اسلامی، جوانان، خودباوری و نهضت علمی در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی بر همه شما جوانان عزیز صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش و پخش کشور.

دگر بار عطر روحبخش بهار انقلاب اسلامی در فصل زمستان به مشام تمام وفاداران انقلاب اسلامی در سرتاسر جهان می‌رسد و تمامی مردم انقلابی و آزادی خواه را سرشار از شور و حماسه‌ و عزت می‌سازد. هر ساله در کشور عزیزمان ایران، با هدف ترویج و تعمیق آرمان های والای انقلاب اسلامی، تجدید قوای نیروهای انقلاب اسلامی و گسترش مشارکت عمومی اقشار مختلف مردم و تقویت همبستگی عمومی، وحدت و وفاق ملّی، ایام الله دهه فجر نامگذاری می گردد.

به همین مناسبت اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و روز انقلاب اسلامی، جوانان، خودباوری و نهضت علمی را در سی و سومین سالگرد بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به تمامی جوانان عزیز کشور و همچنین شاغلین در صنعت نفت تبریک عرض نموده و از تلاش های جهادگرانه شما در راه اعتلای صنعت نفت کشور قدردانی و سپاسگذاری می نمایم.

امروز اعتماد به جوانان و واگذاری مسئولیتها به آنان زمینه ساز تقویت حس مسئولیت پذیری و خودباوری در جوانان و پیشرفت و تحول همه جانبه در کشور است.

همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) فرموده اند: “نسل جوان، گره‌گشاى دوره‌هاى سخت و محنتهاى بزرگ است و وقتى وارد میدان مى‌شود گره‌هاى ریز و سخت گشوده خواهد شد”، وزارت نفت نیز توجه ویژه های به توانمندی های جوانان خود دارد و در همین زمینه “مشاور جوان وزیر” با همکاری سایر مدیران وزارتخانه ماموریت یافته اند تا بسترهای مورد نیاز جهت حضور فعال تر جوانان پر انرژی، پر امید، خلاق و متخصص را در تحقق ماموریت ها و اهداف صنعت عظیم نفت کشور فراهم سازند.

اینجانب بار دیگر ایام مبارک دهه فجر را که ثمره مقاومت، ایثار و شکیبایی ملت ایران است، تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال خشنودی قلب حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، تعالی درجات حضرت امام خمینی(ره) و شهیدان والامقام انقلاب اسلامی و سرافرازی روز افزون شما جوانان عزیز صنعت نفت را خواستارم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۰۹:۱۸۳۸۳ بازدید