سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

وزیر نفت از دیسپچینگ ملی گاز کشور بازدید کرد

در پی کاهش بی سابقه دمای هوا در ۲۷ استان کشور، وزیر نفت صبح روز شنبه (۱۵ بهمن) به منظور نظارت و بررسی وضعیت انتقال و توزیع گاز طبیعی از دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، مهندس رستم قاسمی در این بازدید ضمن قدردانی و اعلام خسته نباشید به مجموعه همکاران صنعت گاز کشور که با همت و تلاش شبانه روزی خود زمینه انتقال ایمن و مستمر این نعمت الهی را فراهم کرده‌اند، افزود: خدمت به مردم عزیز و شریف ایران از توفیقات الهی است.

وی با اشاره به برودت هوا در اقصی نقاط کشور بر لزوم مدیریت صحیح مردم در مصرف گاز طبیعی تاکید کرد.

در ادامه این بازدید، مهندس جواد اوجی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران نیز چگونگی وضعیت انتقال و توزیع گاز در کشور و مدیریت و هماهنگی این شرکت در توزیع مناسب گاز برای تمامی بخش ها و مبادی مصرف را تشریح کرد.

لازم به ذکر است، در این بازدید دو ساعته مهندس ضیغمی معاون وزیر نفت در پالایش و پخش و مهندس بهزاد معاون وزیر نیرو در بخش برق به همراه تنی چند از مدیران شرکت ملی گاز ایران، پالایش و پخش و توانیر نیز حضور داشتند.

 تقدیر مهندس اوجی از کلیه همکاران و پرسنل صنعت گاز کشور

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران نیز در این بازدید، ضمن قدردانی و تشکر از کلیه تلاشگران عرصه گاز کشور، افزود: با توجه به سرمای بی سابقه دما در پاییز و زمستان امسال، خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده و تلاش شبانه روزی و طاقت فرسای همکارانمان در تمامی بخش های تولید، فرآورش، انتقال و توزیع گاز، هیچگونه مشکلی در تامین گاز مورد نیاز هموطنانمان نخواهیم داشت.

وی افزود: از تمامی مشترکین محترم تقاضا داریم با رعایت الگوی مصرف و به کارگیری روش هایی در راستای کاهش مصرف گاز طبیعی خدمتگزاران خود را در صنعت گاز کشور یاری رسانند تا زمستان امسال را بدون هیچگونه افت فشار و یا قطعی گاز سپری کنیم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۴۸۳۵۸ بازدید