سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

پروژه حفاظت الکترونیک شرکت کالای نفت تهران افتتاح شد

با حضور رییس حراست شرکت ملی نفت ایران، پروژه حفاظت الکترونیک شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمدحسین دانشفر؛ رییس حراست این شرکت در مراسم افتتاح پروژه حفاظت الکترونیک شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران که بعدازظهر امروز (یکشنبه، ۱۶ بهمن ماه) برگزار شد، گفت: شرکت کالای نفت تهران از جمله ارکان اصلی شرکت ملی نفت ایران به حساب می آید که با توجه به ماهیت وظایف این شرکت، ارتقای سطح حفاظت از تاسیسات و ساختمان های آن ضرورت دارد.

وی، ساماندهی وندورلیست شرکت­ها، تمرکز بر ساخت داخل و تلاش جهت استانداردسازی ساخت کالا را از مهم ترین فعالیت­های شرکت کالای نفت تهران عنوان کرد و افزود: حراست شرکت ملی نفت ایران، اجرای پروژه های متعدد حفاظت الکترونیک را در زیرمجموعه های خود به خصوص مناطق عملیاتی در دستور کار دارد و پیش بینی می شود بیشترین طرح ها و پروژه های حراست شرکت ملی نفت در سال های ۹۱ و ۹۲ به بهره برداری برسند.

دانشفر در ادامه، شرایط خاص بین المللی حاکم بر جهان را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: علاوه بر ایجاد موج بیداری اسلامی در کشورهای منطقه، وقوع جنبش ها و تظاهرات مردمی در کشورهای اروپایی نیز از مسائل حائز اهمیت در عرصه بین الملل است.

به گفته وی، وقوع جنبش های بیداری اسلامی در کشورهای منطقه، نمود و ظهور واقعی آثار انقلاب اسلامی ایران در خاورمیانه است و اینکه امروز شاهد تظاهرات مردمی در امریکا و اروپا در واکنش به تحریم­های ضد ایرانی هستیم، به آن معناست که آثار و نشانه های انقلاب شکوهمند اسلامی به خوبی در جهان بازتاب داشته است.

صدری افقه؛ مدیرعامل شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران نیز ضمن گرامیداشت سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، افتتاح پروژه حفاظت الکترونیک این شرکت را گامی مثبت در مسیر ارتقای سطح حفاظت از تاسیسات این شرکت دانست و از پیمانکار این پروژه به دلیل عملکرد خوب و تحویل زودتر از موعد آن قدردانی کرد.

گفتنی است ساختمان مرکزی شرکت کالای نفت، انبارهای بازرگانی ری، اسکله والفجر هشت ماهشهر و دفتر نمایندگی کیش، اماکن و تاسیسات تحت پوشش حراست شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران است و حراست این شرکت با در اختیار داشتن بیش از ۵۰ نفر از نیروهای رسمی و پیمانکاری، در این زمینه ایفای نقش می کند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۵۳۴۹۳ بازدید