سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

استقبال کارکنان نفت از فیلم های جشنواره فجر در سینمای نفت

همزمان با برگزاری سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر، ۸ فیلم منتخب این جشنواره در تالار اجتماعات فرهنگی ورزشی شماره یک صنعت نفت اکران می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، روابط عمومی این شرکت مطابق سال های گذشته در مسیر اقدامات فرهنگی خود در دهه مبارک فجر و در آستانه برگزاری سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر، نسبت به اکران فیلم های منتخب این جشنواره از روز چهارشنبه گذشته (۱۲ بهمن ماه) در باشگاه شماره یک صنعت نفت اقدام کرده است.

براساس این گزارش، از ابتدای اکران فیلم های برتر جشنواره بین المللی فیلم فجر تا به امروز چهار فیلم شامل “برف بر روی کاج ها” به کارگردانی پیمان معادی، “پل چوبی” به کارگردانی مهدی کرم پور، “نارنجی پوش” به کارگردانی داریوش مهرجویی و “گشت ارشاد” به کارگردانی مهبد سهیلی در تالار اجتماعات مجموعه فرهنگی ورزشی شماره یک صنعت نفت به روی پرده رفته است.

به گفته امراله ابوترابی؛ مسئول هماهنگی اداری روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، نمایش فیلم های منتخب سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر تاکنون با استقبال پر شور خانواده عظیم صنعت نفت مواجه شده است، به ویژه فیلم گشت ارشاد که به دلیل استقبال چشمگیر میهمانان، تعدادی صندلی به سالن اصلی نمایش فیلم اضافه شده است.

وی که نماینده روابط عمومی شرکت ملی نفت در اکران فیلم های دهه فجر است می افزاید: این فیلم ها در ۲ روز اول در چهار سانس متوالی و در روزهای بعدی در ۳ سانس (۱۶ تا ۱۸، ۱۸ تا ۲۰ و ۲۰ تا ۲۲) به نمایش درآمده است و همه روزه نزدیک به ۱۸۰۰ نفر از دوستداران سینما از میان خانواده بزرگ صنعت نفت توانسته اند فیلم های منتخب جشنواره فیلم فجر را بر پرده سینمای نفت نظاره گر باشند.

گزارش ما حاکیست :نمایش فیلم های منتخب جشنواره دهه فجر بر اساس مصوبات پانزدهمین جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در وزارت نفت بر عهده روابط عمومی شرکت نفت ملی نفت ایران قرار گرفته است.

بنابراین گزارش، روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، سال گذشته نیز ۱۰ فیلم منتخب در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر را به طور همزمان با برگزاری این جشنواره بر روی پرده سینمای باشگاه شماره یک صنعت نفت برده بود که این امر به گفته ابوترابی بی سابقه بوده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۵۷۳۸۵ بازدید