سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

حضور ۶ ساعته ‹گشت ارشاد› در باشگاه شرکت نفت

نمایش فیلم گشت ارشاد، در سه سانس متوالی در تالار اجتماعات فرهنگی ورزشی شماره یک صنعت نفت در حالی انجام شد که دست اندرکاران این مجموعه به دلیل استقبال زیاد تماشاگران، مجبور شدند تا تعدادی صندلی را به این مجموعه اضافه کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، روز گذشته (شنبه ۱۵ بهمن ماه)، فیلم گشت ارشاد ساخته مهبد سهیلی به روی پرده سینمای باشگاه شماره یک صنعت نفت رفت.

نمایش این فیلم در سه سانس متوالی (۱۶ تا ۱۸، ۱۸ تا ۲۰ و ۲۰ تا ۲۲) در حالی صورت گرفت که به دلیل استقبال زیاد تماشاگران و خانواده بزرگ صنعت نفت، دست اندرکاران مجموعه فرهنگی ورزشی شماره یک صنعت نفت مجبور شدند تعدادی صندلی برای استقرار تماشاگران به سالن اصلی اضافه کنند؛ این در حالی است که سالن اصلی گنجایش ۶۰۰ نفر میهمان را دارد.

بنابراین گزارش روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، مطابق سال های گذشته در مسیر اقدامات فرهنگی خود در دهه مبارک فجر و در آستانه برگزاری سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر، نسبت به اکران فیلم های منتخب این جشنواره از روز چهارشنبه گذشته (۱۲ بهمن ماه) در باشگاه شماره یک صنعت نفت اقدام کرده است.

از ابتدای اکران فیلم های برتر جشنواره بین المللی فیلم فجر تا به امروز چهار فیلم شامل “برف بر روی کاج ها” به کارگردانی پیمان معادی، “پل چوبی” به کارگردانی مهدی کرم پور، “نارنجی پوش” به کارگردانی داریوش مهرجویی و “گشت ارشاد” به کارگردانی مهبد سهیلی در تالار اجتماعات مجموعه فرهنگی ورزشی شماره یک صنعت نفت به روی پرده رفته است.

توضیح :عکس الصاق شده به تصویر مربوط به صحنه هایی از فیلم گشت ارشاد است

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۵۷۳۷۱ بازدید