سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

تحت امر رهبری معظم انقلاب از هیچ کوششی برای آبادانی ایران اسلامی دریغ نمی کنیم

احمد قلعه بانی؛ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران طی پیامی، سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به کارکنان خانواده صنعت نفت تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این پیام آمده است:

“سی و سومین سالگرد انقلاب اسلامی و خیزش درخشان مردم در راه استقرار جمهوری اسلامی و  استقرار عدالت علوی  فرا رسیده  است و  بار  دیگر  خاطره آن خون­های پاک در سپهر تارخ ایران زنده شده است. یاد شهیدان، آن فرزندان صبح و زیبایی در خاطر مردمان ایران زنده و جاوید است و  مردم  با دیدگان  نمناک و دلی سرشار از  امید به استقبال گرامیداشت یاد آن  شاهدان  نجیب و امام شهیدان خمینی کبیر (ره)  می­روند.

دهه فجر یادمان و یادگار دلبستگان حقیقت و آزادی است. یادگار رهبری درخشان  مردی  برآمده از مردم  و مردمی است که اسارت و بندگی را برنتابیدند و با تاسیس جمهوری اسلامی ،چشم اندازی دلپذیر و بستری شایسته برای تکامل اجتماعی پدید آوردند .

شرکت ملی نفت ایران، کارکنان دلبسته ولایت ،انقلابی و پرشور و شعور آن ؛ این دهه را به جان و دل پاس می دارند و در این دوران  تاریخ ساز  در کنار سایر سازمان ها و نهادهای کشور ؛تحت امر رهبری معظم انقلاب اسلامی؛حضرت آیت ا… خامنه ای(حفظه ا… )  می­کوشند تا از هیچ کوششی برای آبادانی ایران اسلامی دریغ نکرده و میهنی شایسته  زندگی  بهتر بیافرینند.

اینجانب فرارسیدن  سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب نور بر ظلمت را به خانواده بزرگ شرکت ملی نفت ایران  و تمامی کسانی که در این صنعت عظیم ؛نفت تیره را به کارمایه و روشنایی  بدل می کنند، تبریک و  شادباش می گویم.

 آرزو دارم که در فردای این تاریخ شکوهمند، مردم ما  بتوانند  همچنان با سری افراشته در جامعه  جهانی گام بردارند؛ بدون  تردید  فردا  از آن ماست و این روزهای تاریخ ساز  را  مردم،‌در کنار رهبری و با نصب العین قرار دادن اندیشه ها و افکار متعالی ایشان به دوره ای از دوره های پیشرفت و عزت ایران اسلامی بدل خواهند ساخت.

e-font: minor-latin;mso-bidi-font-family:Arial;mso-bidi-theme-font:minor-bidi’>

 شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران با ۱۴ هزار کیلومتر خط لوله سراسری (۴ هزار و ۵۰۰ کیلومتر خط لوله انتقال نفت خام و ۹ هزار و ۵۰۰ کیلومتر خط لوله انتقال فرآورده) و ۱۷۵ مرکز انتقال نفت و تاسیسات، انتقال نفت خام از مبادی تولیدی به پالایشگاه ها و انتقال فرآورده های نفتی به انبارهای نفت را عهده دار است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۱۷۳۰۷ بازدید