سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

شرایط اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی، زمان گزینش و طب صنعتی

مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران در پی اعلام نتایج آزمون استخدامی این شرکت، در پاسخ به بخشی از سوالات داوطلبان به تشریح جزئیات شرایط اعتراض به نتیجه آزمون، زمان اعلام گزینش و طب صنعتی پرداخته است.

عباس خنیفر مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، درخصوص شرایط اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی گفت: کسانی که به نتیجه آزمون شرکت ملی نفت اعتراض دارند می‌توانند به ستادی که به همین منظور در اداره تامین نیروی انسانی این شرکت تشکیل شده است، مراجعه کنند.

وی افزود: همچنین کسانی که نمی‌توانند به ستاد یادشده مراجعه کنند، می‌توانند اعتراض خود را از طریق شماره ۰۲۱۶۶۹۶۹۵۶۷ فکس کنند.

زمان اعلام گزینش و طب صنعتی

وی درخصوص زمان اعلام گزینش و طب صنعتی تصریح کرد: تا پایان امسال برای انجام مراحل استخدامی از طریق شرکت مصاحبه کننده با داوطلبان تماس گرفته خواهد شد.

به گفته مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت، هماهنگی برای زمان انجام مراحل استخدامی از جمله طب صنعتی بر عهده شرکت‌های فرعی دارنده مجوز است.

وی در ادامه یادآور شد: در کارنامه‌ای که از تاریخ ۲۰/۱۱/۹۰ در پایگاه اینترنتی آزمون در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد، اطلاعات مربوطه به رتبه داوطلب در گروه‌های پردازشی و رتبه آخرین فرد قبول شده ارائه می‌شود.

چگونگی ارزیابی داوطلبان در مرحله مصاحبه

خنیفر در پاسخ به این پرسش که ارزیابی داوطلبان درمرحله مصاحبه بر چه اساسی بوده است؟ خاطرنشان کرد: ارزیابی داوطلبان در مرحله مصاحبه بر اساس سوالات فنی / تخصصی و فناوری اطلاعات و رایانه و دانش زبان انگلیسی بوده است.

وی با بیان اینکه امتیازهای ویژه مانند افراد بومی و ایثارگران مطابق دستورالعمل و ضوابط استخدام درهر مرحله که به نفع داوطلب باشد (آزمون یا مصاحبه) اعمال شده است، خاطرنشان کرد: با هماهنگی به عمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران نتایج تخصیص داوطلبان پذیرفته شده به آن بنیاد اعلام شده است که داوطلبان برای اطلاع از نتایج می‌توانند به بنیاد یاد شده مراجعه کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه شروع به کار افراد پذیرفته شده پس از انجام همه مراحل از جمله تائیدیه هسته گزینش، تائیدیه طب صنعتی و تائیدیه مدرک تحصیلی مجاز است، افزود: مدت زمان انجام تشریفات استخدامی حدود چهارماه است، داوطلبان آزمون پس از انجام مراحل استخدامی به صورت پیمانی جذب می‌شوند و پس از طی موفقیت‌آمیز دوره کارآموزی به رسمی تغییر وضعیت می‌یابند.

به گفته وی، مسئولیت آموزش‌های بدو استخدام نیروهای جذب شده بر عهده شرکت‌های جذب کننده نیرو و آموزش مرکزی شرکت ملی نفت است که محل برگزاری این دوره‌ها بسته به شرایط متفاوت خواهد بود.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران در خصوص افرادی که در مصاحبه قبول نشده‌اند، تصریح کرد: در صورت تکمیل نکردن ظرفیت و یا صدور مجوز استخدامی جدید، استفاده از کسانی که در مصاحبه‌های استخدامی پذیرفته نشده‌اند در صورت کسب امتیازهای لازم امکان پذیر است.

وی در پایان تصریح کرد: داوطلبان استخدام پس از انعقاد قرداد پیمانی می‌توانند از خدمات بهداشتی، درمانی و رفاهی شرکت استفاده کنند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۲۵۳۷۲ بازدید