سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

پایگاه اینترنتی مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت راه اندازی شد

با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، پایگاه اینترنتی مدیریت برنامه ریزی تلفیقی این شرکت راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، پایگاه اینترنتی مدیریت برنامه ریزی تلفیقی این شرکت به نشانی http://cpm.nioc.ir ، ظهر امروز (شنبه، ۱۵ بهمن ماه) با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مدیر برنامه ریزی تلفیقی این شرکت و معاونان ارشد این مدیریت راه اندازی شد.

احمد قلعه بانی؛ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در مراسم افتتاح این پایگاه اینترنتی گفت: مدیریت برنامه ریزی تلفیقی از مهم ترین و اساسی ترین مدیریت های زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران به شمار می رود و از آنجا که حجم عظیمی از امور مربوط به پروژه ها در این مدیریت راهبری می شود، اطلاع رسانی هوشمندانه و دقیق فعالیت های این مدیریت حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه پایگاه اینترنتی مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران باید بتواند اهمیت فعالیت های این مدیریت را به خوبی نمایان سازد، تصریح کرد: افزایش مخاطبان این پایگاه اینترنتی، مسئولیت های این مدیریت را سنگین تر می کند و این سایت باید بتواند همگام با افزایش انتظار مخاطبان، ظرفیت های خود را توسعه دهد.

در ادامه این نشست، عبدالمحمد دلپریش؛ مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به راه اندازی پایگاه اینترنتی این مدیریت گفت: نکته حائز اهمیت در راه اندازی این پایگاه اینترنتی، استفاده از توان داخلی مجموعه است و امیدواریم این پایگاه بتواند اطلاع رسانی خوبی برای مخاطبان خود داشته باشد.

مصطفی جبل­عاملی؛ رییس مرکز اطلاعات مدیریت و سامانه ها در مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران نیز به تشریح فعالیت های انجام شده در راستای راه اندازی پایگاه اینترنتی این مدیریت پرداخت و گفت: در سال گذشته، پیشنهادی مبنی بر راه اندازی پایگاهی اینترنتی به این مدیریت ارائه شد تا با راه اندازی آن، علاقه مندان با فعالیت­های این مدیریت آشنا شوند.

وی تصریح کرد: بر­این اساس طبق تصمیم مسئولین، کار طراحی و ساخت فاز اول این پایگاه توسط مرکز اطلاعات مدیریت و سامانه‌های برنامه‌ریزی تلفیقی آغاز و در طراحی سایت از نظرات مدیر، معاونان و کارشناسان واحدهای مختلف این مدیریت استفاده شد؛ در نهایت پس از طی چند مرحله، طرح سایت آماده شد و با توجه به نظرات دریافت شده، اصلاحات لازم صورت پذیرفت تا به طرح نهایی رسیدیم که مورد تایید مدیر و معاونان اداره قرار گرفت و هم اکنون سایت مدیریت برنامه ریزی تلفیقی فعال شده است.

جبل­عاملی گفت: کار تولید فاز دوم سایت مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی که در آن تبادل اطلاعات با کاربران بر حسب نوع دسترسی آنها در نظر گرفته می‌شود، در آینده ای نزدیک آغاز خواهد شد.

 بر اساس این گزارش، این پایگاه اینترنتی شامل اطلاعات مختلفی از جمله تاریخچه مدیریت برنامه ریزی تلفیقی، اهداف و ماموریت ها، رویکردها و چشم انداز آینده، معرفی مدیر و معاونان برنامه ریزی تلفیقی، فعالیت های واحدهای مختلف اداره برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران و اخبار برگزیده نفت و مقالات و یادداشت های موجود در این زمینه است.

بر اساس این گزارش، این پایگاه اینترنتی تحت پایگاه اینترنتی شرکت ملی نفت ایران(www.nioc.ir)  در قسمت پیوندها، بخش سازمان های تابعه، در بخش مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی ایران نیز قابل دسترسی خواهد بود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۵ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۲۴۷۱۲ بازدید