سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

کتاب رهیافت‌های مدیریت پروژه منتشر شد

کتاب رهیافت‌های مدیریت پروژه با هدف دستیابی به رویکردی جدیدتر در زمینه مدیریت پروژه در زندگی روزمره افراد از مجموعه انتشارات پژوهشگاه صنعت نفت منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، توسعه پایدار اقتصادی کشورها به اجرای موثر طرح‌ها و پروژه‌ها وابسته است،  زیرا بسیاری از فعالیت سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی در قالب طرح‌ها و پروژه‌ها اجرا می‌شوند، بنابراین ترویج مهارت و الگوهای موفق مدیریت پروژه گامی مهم در افزایش ظرفیت‌های تولید و خدمات و در نتیجه تقویت اقتصاد ملی جوامع است.

کتاب “رهیافت‌های مدیریت پروژه” در ۱۲ فصل به تالیف جیمز لوئیس و ترجمه محمد مهدی وهابی و محمد علی هاتفی در ۱۶۳ صفحه در پاییز امسال به چاپ نخست رسیده است.

مروری بر مدیریت پروژه، نقش مدیر پروژه، برنامه‌ریزی پروژه، تعریف ماموریت، رسالت و اهداف اصلی برای پروژه، برنامه‌ریزی پروژه به کمک ساختار شکست کار، زمانبندی کارهای پروژه، تولید یک برنامه زمانبندی عملی، ارزش‌یابی و کنترل پروژه، کنترل پروژه با استفاده از آنالیز ارزش کسب شده، مدیریت تیم پروژه، چه کنیم تا مدیریت پروژه در شرکت شما کار کند؟ و مدیریت پروژه برای همگان  از سر فصل‌های این کتاب است.

�فت G ���c? h�۸ ره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان وارد این رقابت ها شده و توانسته است در همین مدت زمان اندک نیز بازیکنان خوب و مستعدی را به فوتبال کشور معرفی کند.

همچنین با توجه به علاقه‌مندی نوجوانان و جوانان این منطقه به ورزش مفرح فوتبال و استعدادهای شایسته میان آنها، فعالیت و تیم داری تیم نفت در این عرصه می تواند گشایشی در آینده ورزشی سرمایه های نهفته این منطقه باشد .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۵ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۰۶۴۳۵ بازدید