سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ EN

نفت مسجدسلیمان صدرنشین لیگ امیدهای کشور شد

تیم فوتبال رده سنی امید نفت مسجدسلیمان صدرنشین جدول رده بندی رقابتهای لیگ دسته اول امیدهای کشور شد .

به گزارش اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، تیم فوتبال امید نفت مسجدسلیمان توانست با شکست تیم مس کرمان در هفته سوم رقابت ها با کسب ۷ امتیاز بر صدر جدول رده بندی قرار گیرد .

این تیم که با تیم های مس کرمان، شاهین بوشهر، ولایت اندیمشک، پیام ارتباطات شیراز و صبا قم هم گروه است از سه بازی انجام شده دو پیروزی و یک تساوی را در کارنامه دارد .

این تیم همچنین در هفته چهارم این رقابت ها در شهر بوشهر با تیم شاهین بوشهر دیدار می کند و امیدوار است با شکست این تیم و کسب سه امتیاز این رقابت صدرنشینی اش تحکیم کند.

تیم امید نفت با بهره گیری از بازیکنان شایسته و مستعد به عنوان نماینده شایسته ای از استان خوزستان در لیگ دسته یک کشور حضور دارد و سه تن از بازیکنان این تیم به نام های صادق صادقی، احمد فضی زاده و گودرز داودی در تیم بزرگسالان نفت در رقابت های لیگ دسته یک کشور هم توپ می زنند .

این تیم که با مربیگری بهمن نصیری، علی اکبر مبارزاده و سرپرستی حسین علی باهو در این رقابت ها حضور دارد، با نگاه آینده نگری و بازیکن سازی مسئولان و مدیران تیم نفت و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان وارد این رقابت ها شده و توانسته است در همین مدت زمان اندک نیز بازیکنان خوب و مستعدی را به فوتبال کشور معرفی کند.

همچنین با توجه به علاقه‌مندی نوجوانان و جوانان این منطقه به ورزش مفرح فوتبال و استعدادهای شایسته میان آنها، فعالیت و تیم داری تیم نفت در این عرصه می تواند گشایشی در آینده ورزشی سرمایه های نهفته این منطقه باشد .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۵ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۰۶۳۴۱ بازدید