سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ EN

نفت مسجدسلیمان صدرنشین لیگ امیدهای کشور شد

تیم فوتبال رده سنی امید نفت مسجدسلیمان صدرنشین جدول رده بندی رقابتهای لیگ دسته اول امیدهای کشور شد .

به گزارش اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، تیم فوتبال امید نفت مسجدسلیمان توانست با شکست تیم مس کرمان در هفته سوم رقابت ها با کسب ۷ امتیاز بر صدر جدول رده بندی قرار گیرد .

این تیم که با تیم های مس کرمان، شاهین بوشهر، ولایت اندیمشک، پیام ارتباطات شیراز و صبا قم هم گروه است از سه بازی انجام شده دو پیروزی و یک تساوی را در کارنامه دارد .

این تیم همچنین در هفته چهارم این رقابت ها در شهر بوشهر با تیم شاهین بوشهر دیدار می کند و امیدوار است با شکست این تیم و کسب سه امتیاز این رقابت صدرنشینی اش تحکیم کند.

تیم امید نفت با بهره گیری از بازیکنان شایسته و مستعد به عنوان نماینده شایسته ای از استان خوزستان در لیگ دسته یک کشور حضور دارد و سه تن از بازیکنان این تیم به نام های صادق صادقی، احمد فضی زاده و گودرز داودی در تیم بزرگسالان نفت در رقابت های لیگ دسته یک کشور هم توپ می زنند .

این تیم که با مربیگری بهمن نصیری، علی اکبر مبارزاده و سرپرستی حسین علی باهو در این رقابت ها حضور دارد، با نگاه آینده نگری و بازیکن سازی مسئولان و مدیران تیم نفت و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان وارد این رقابت ها شده و توانسته است در همین مدت زمان اندک نیز بازیکنان خوب و مستعدی را به فوتبال کشور معرفی کند.

همچنین با توجه به علاقه‌مندی نوجوانان و جوانان این منطقه به ورزش مفرح فوتبال و استعدادهای شایسته میان آنها، فعالیت و تیم داری تیم نفت در این عرصه می تواند گشایشی در آینده ورزشی سرمایه های نهفته این منطقه باشد .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۵ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۰۶۳۷۸ بازدید