سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

آغاز به کار رسمی رادیو نفت با حضور احمد قلعه‌بانی

مراسم بهره‌برداری رسمی از رادیو نفت، به مناسبت سی و سومین بهار انقلاب اسلامی با حضور احمد قلعه‌بانی، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

به‌گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در بازدید از روابط عمومی این شرکت که صبح امروز (شنبه ۱۵ بهمن ماه) انجام شد، ضمن تقدیر از تلاش کارکنان ستاد روابط عمومی، از رادیو نفت به عنوان دستاورد جدید این ستاد یاد کرد و گفت: اقدامات فرهنگی انجام شده در روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران به عنوان روابط عمومی دومین شرکت بزرگ نفتی دنیا نقش مهمی در توسعه و اعتلای اهداف تعیین شده و سیاست‌های راهبردی این شرکت دارد.

وی در ادامه بر اطلاع رسانی با بصیرت در مجموعه صنعت کشورمان تاکید کرد و گفت :باید در شرایط خاصی که صنعت نفت ایران  دارد با رصد تحرکات رسانه ای سایر کشورها و شرکت ها برنامه رسانه ای و راهبردهای استراتژیک فعالیت های ارتباطی را تنظیم کنید.

بنابراین گزارش، راه‌اندازی رادیو نفت به عنوان یکی از شاخص‌ترین اقدامات فرهنگی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران پس از یک ماه فعالیت آزمایشی در آستانه ۳۳ امین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و با تلاش کارکنان پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران محقق شده است و بنابر برنامه‌ریزی صورت گرفته، پخش روزانه اخبار و خاطرات مرتبط با انقلاب اسلامی از زبان مدیران و کارکنان شرکت ملی نفت ایران با زمینه سرودهای انقلابی، در ایام الله دهه فجر در ساختمان های مرکزی این شرکت انجام خواهد شد و در هفته های آینده برنامه ها و گزارش های خبری پخش خواهد کرد .

آغاز به کار نشریه الکترونیکی پیک نفت با رویکرد اجتماعی، فرهنگی و خبری یکی دیگر از دستاوردهای روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران است که برای نخستین بار در ایام دهه فجر رونمایی می‌شود.

این گزارش حاکی است، نمایش هم‌زمان فیلم‌های منتخب جشنواره بین المللی فجر در باشگاه شماره یک صنعت نفت، به همراه برگزاری نمایشگاه عکس و پوسترهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بخش جنبی جشنواره فیلم فجر از دیگر برنامه های شرکت ملی نفت است.

در این ایام فرخنده همچنین برنامه‌های دیگری از سوی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران تدارک دیده شده که شاخص ترین آن ها شامل برگزاری نمایشگاه محیطی پیرامون ساختمان اداره مرکزی نفت، نصب طاق نصرت در خیابان رودسر و ورودی پارکینگ اداره مرکزی، برگزاری جشنواره با کاروان آزادی و ایجاد جایگاه اختصاصی شرکت ملی نفت ایران همراه با برنامه های هنری، تهیه پوستر با کاروان آزادی جهت توزیع در میان راهپیمایان است.

بر اساس این گزارش، تهیه مالتی مدیا با محتوای سیر تاریخی پیروزی انقلاب اسلامی، نفت در کلام امام و تهیه بسته‌های فرهنگی کودکان نیز دیگر برنامه‌های شرکت ملی نفت به مناسبت ایام‌الله دهه فجر است.

برگزاری جشن به مناسبت دهه مبارک فجر و ولادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) و آغاز هفته وحدت، از دیگر برنامه های فرهنگی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در این ایام خواهد بود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۵ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۰۵۳۴۴ بازدید