سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

۱۰ پروژه حفاظت الکترونیک در شرکت ملی نفت ایران راه اندازی می شود

رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران در آستانه سی وسومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و آغاز دهه فجر از افتتاح ۱۰ طرح در حوزه حفاظت الکترونیک در شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران خبر داد

محمد حسین  دانشفر در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایرانبا اعلام این خبر افزود : هم اکنون طرح های حفاظت الکترونیک در زمینه تامین اعتبار  و نیز  طراحی و انعقاد قراردادی از سرعت مطلوبی برخوردار است.

وی خاطر نشان کرد: حراست شرکت ملی نفت ایران بر اساس سیاست های ابلاغی، گامهای موثری برای به ثمر رساندن پروژه های حفاظت الکترونیک  در سطح شرکت ملی نفت ایران برداشته است.

وی اضافه کرد در حال حاضر حدود ۱۲۵ پروژه در مرحله تامین اعتبارقرار دارند که در همین راستا، ۲۶ پروژه در مرحله مناقصه ، ۸۳ پروژه در حال اجرا و ۳۴ پروژه نیز به بهره برداری کامل رسیده است.

دانشفر یکی از دلایل پیشرفت در اجرای پروژه های حفاظت الکترونیک و جهش در اجرای این طرح ها را ،تغییر بودجه این پروژه ها از جاری به سرمایه ای دانست و تصریح کرد:این تغییر باعث خواهد شدشاهد بهره برداری های بیشتر از پروژه های حفاظت الکترونیک باشیم.

رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران خاطر نشان نمود:۱۰ پروژه مشتمل بر پروژه حفاظت الکترونیک تاسیسات خامی و مارون ۵، آب تیمور، اهواز ۵ و ساختمان های ستاد اهواز در شرکت مناطق نفتخیز جنوب، تاسیسات فلات قاره در جزیره خارگ، مشتمل بر سکوهای دریایی و تاسیسات خشکی، دفتر نمایندگی بوشهر شرکت نفت فلات قاره و تعدادی از ساختمانهای شرکت های عملیاتی  و ساختمان های ستادی مستقر در تهران در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

دانشفر ابراز امیدواری کرد که طی یک برنامه پنج ساله ، تمامی تاسیسات و اماکن شرکت ملی نفت ایران زیر پوشش حفاظت الکترونیک قرار خواهند گرفت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۳۷۳۴۵ بازدید