سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

آیت الله موسوی جزایری: در اجرای رسالت خود ثابت قدم باشید

دیدار فعالان روابط عمومی شرکت ملی نفت با امام جمعه اهواز/ آیت الله موسوی جزایری: در اجرای رسالت خود ثابت قدم باشید

امام جمعه اهواز در دیدار با روسای روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابعه آن بر رسالت خطیر روابط عمومی ها تاکید کرد و از آنان خواست تا فعالیت های سازنده خود را با قوت بیشتری ادامه دهند و در این مسیر ثابت قدم باشند.

به گزارش خبرنگار اعزامی شرکت ملی نفت ایران به اهواز، روسای روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابعه در حاشیه سومین نشست خود در اهواز که صبح امروز (دوشنبه ۱۰ بهمن ماه) در شرکت مناطق نفتخیز جنوب برگزار شد،به حضور آیت الله موسوی جزایری؛ نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز شرفیاب شده تا از رهنمودهای ایشان برخوردار شوند.

در ابتدای این نشست ؛حبیبی پور سرپرست روابط عمومی مناطق نفت خیز جنوب ؛ گزارشی از برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی صنعت نفت در اهواز و نیز هم اندیشی روسای روابط عمومی های تابعه نفت به میزبانی مناطق نفت خیز جنوب ارائه کرد.

حبیبی پور یادآور شد:در راستای عمل به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی درسال جهاد اقتصادی ،کارکنان شرکت ملی نفت از جمله کارکنان و متخصصان مناطق نفت خیز جنوب تمام تلاش و ابتکار خود را برای تبدیل کردن تحریم و تهدید های ضد ایرانی به فرصت توسعه و پیشرفت به کارگرفته اند.

وی افزود:در همین راستا تعدادی از دستاوردهای علمی و فنی متخصصان مناطق نفت خیز جنوب در نمایشگاه نفت خوزستان رونمایی شد.

آیت الله موسوی جزایری نماینده ملی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز نیز در این دیدار ضمن تاکید بر سنت ابتلا و آزمایش در قرآن کریم، رسالت روابط عمومی ها در امر اطلاع رسانی و اطلاع یابی را بسیار خطیر ارزیابی کرده و تاکید کرد: روابط عمومی ها باید در پیشبرد اهداف تعریف شده در چارچوب وظایف حرفه ای خود ثابت قدم باشند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه نصرت خداوند نزدیک است، به آیات قرآنی درباره عزت اشاره کرد ویادآور شد: بر اساس فرموده الهی عزت مخصوص خداوند باریتعالی،رسول خدا و مومنان است و در سایه رحمت و فضل الهی مردم مومن ایران اسلامی و فرزندان مومن کشور در صنعت نفت به بالاترین درجات عزت دست خواهند یافت.

ایشان تصریح کردند:خداوند برای تمامی بندگان خود کفایت می کند و اگر از این منظر به تعالیم اسلام نگاه شود می توان مطمئن بود که دشمنان اسلام هرگز نمی توانند با حیله و نیرنگ کاری از پیش برند.

در این نشست، منوچهر خندان؛ رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران به نمایندگی از سوی روسای روابط عمومی های تابعه شرکت ملی نفت ایران، وظایف روابط عمومی ها، چالش ها و فعالیت های انجام شده در روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران را مورد اشاره قرار داد و گفت: شرکت ملی نفت ایران به لحاظ پیشینه تاریخی، پایه گذار علم- هنر روابط عمومی در ایران است وهمین اعتبار تاریخی ؛ به روز نمایی دانش تخصصی و تجهیز به جدیدترین دستاوردهای تئوریک در عرصه روابط عمومی را به یک ضرورت بدل ساخته است.

وی تاکید کرد: رسیدن به این ضرورت تنها با تدوین سند عملیاتی آموزش های تخصصی به سرانجام خواهد رسید.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۳۷۳۰۷ بازدید