سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

نتایج نهایی آزمون استخدام در شرکت ملی نفت ایران اعلام شد

نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران به منظور جذب ۴۹۰۷ نفر نیروی انسانی در شرکت‌های مختلف زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران؛ براین اساس داوطلبانی که به مرحله مصاحبه استخدامی شرکت ملی نفت ایران راه یافته‌اند برای اطلاع از نتایج نهایی آزمون می‌توانند به سایت http://azmoon.nioc.ir/ مراجعه کنند.

 گزارش ما حاکیست:در این خصوص آزمون استخدامی شرکت‌های ملی نفت و پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در تیر ماه سال جاری با حضور ۱۲۰ هزار نفر برگزار شد که از این تعداد، حدود هشت هزار نفر به آزمون شغلی و مصاحبه استخدامی دعوت شدند که در نهایت چهار هزار و ۹۰۷ نفر جذب خواهند شد.

 بر اساس این گزارش شروع به کار پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پس از طی کامل مراحل تشریفات استخدامی از جمله اخذ تائیدیه هسته گزینش، تائیدیه مدرک تحصیلی، طب صنعتی، تائیدیه عدم سوء پیشینه و … امکان پذیر خواهد بود و آنها از ابتدای سال آینده آغاز به کار خواهند کرد.

 پس از شروع به کار نیروهای جدیدالاستخدام مجددا نسبت به تهیه تراز نیروی انسانی اقدام می شود و بر اساس این تراز، نیاز سال ۹۱ احصا و بر مبنای نیاز جدید نسبت به اخذ مجوز جذب جدید اقدام خواهد شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۳۲۴۶۳ بازدید