سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

۱۳ هزار متر خط لوله نفت از حریم خانه ها دور شد

اهالی مسجد سلیمان با همسایه های فولادی وداع کردند/۱۳ هزار متر خط لوله نفت از حریم خانه ها دور شد

رییس اداره نگهداری و تعمیرات خطوط لوله شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از جمع آوری خطوط لوله انتقال نفت واقع در مناطق مسکونی این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، داوود کیانی با اعلام خبر  جمع آوری خطوط لوله انتقال نفت در مجاورت مناطق مسکونی مسجدسلیمان افزود: با دستور مدیر عامل شرکت و با هدف افزایش ایمنی شهروندان خطوط لوله انتقال نفت واقع در مناطق مسکونی شهری جابه جا شدند.

وی افزود: در این پروژه ۱۳ هزار و ۵۰۰ متر خط لوله انتقال نفت واقع در مناطق مسکونی شهری که نفت خام تولیدی از واحدهای بهره برداری حوزه فعالیت شرکت را به واحد بهره برداری نمره ۹ انتقال می داد جمع آوری شد .

این مقام مسئول در امور تعمیراتی نفت مسجدسلیمان در ادامه گفت: این پروژه در مدت زمان ۲ ماه و با صرف مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال در شهرستان مسجدسلیمان اجرا شد.

وی خاطر نشان کرد: با جمع آوری این خطوط علاوه بر افزایش ایمنی ساکنان مناطق مسکونی شهری مجاور این خط لوله، زمین های زراعی و مسکونی زیادی آزاد سازی شده که مراجع ذیربط می توانند برای واگذاری و انجام فعالیت های کشاورزی – صنعتی و مسکونی استفاده کنند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۱۱۲,۶۳۹ بازدید