سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

جریان گاز شهر رشت تا بعدازظهر امروز به طور کامل وصل می شود

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران علت آتش سوزی تاسیسات گاز شهر رشت را ناشی از بروز نقص فنی در ایستگاه کاهش فشار گاز ورودی این شهر اعلام کرد و از وصل کامل جریان گاز شهر رشت تا بعد از ظهر امروز (جمعه۳۰ دی) خبر داد.

مجید بوجار زاده درباره جزییات بیشتر حادثه آتش سوزی ایستگاه ورودی شهر رشت به خبرنگار شانا گفت: این حادثه روز گذشته (پنجشنبه ۲۹ دی) رخ داد و موجب شد غرب شهرستان رشت با افت فشار گاز رو به شود.

وی اظهار کرد: با تلاش گروه های امداد و مساعدت مردم، فشار گاز از ابتدای روز جاری افزایش یافت و هم اکنون روال عادی دارد.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: هم اکنون نیز یکصد نفر از گروه امداد ۱۹۴ گاز شهرستان رشت به وصل جریان گاز در سطح شهر مشغول هستند و تا بعد از ظهر امروز (۳۰ دی) این کار پایان خواهد یافت.

بوجار زاده با تاکید بر این که دلیل آتش سوزی روز گدشته ایستگاه ورودی رشت بروز نقص فنی بوده است،‌ تصریح کرد: هم اکنون کارشناسان مطالعه و بررسی برای علت اصلی بروز نقص فنی در این ایستگاه را آغاز کرده اند.

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران گفت: در حادثه آتش سوزی روز گذشته یک نفر از کارکنان انبار شرکت پیمانکاری پایندان (در خارج از ایستگاه رشت) که قصد دور شدن از محل را داشت، جان خود را از دست داد.

قدردانی شرکت ملی گاز از مردم رشت

رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران اعزام سریع نیروهای امدادی به محل حادثه، اظهار کرد: در وقوع حادثه آتش سوزی ایستگاه ورودی شهر رشت که منجر به قطع جریان گاز ۵۰ هزار مشترک شد، همکاری مردم در مدیریت مصرف قابل ستایش و قدردانی است.

وی گفت: نیروهای امداد برای وصل دوباره جریان گاز آن دسته از مشترکانی که هنوز جریان گاز آنها وصل نشده است، فعال هستند و مشترکان نیز ‌از هرگونه دستکاری رگلاتورهای منازل خود اجتناب کنند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۰۶۲۳۳ بازدید