سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

ضرورت پشتیبانی حراست از فعالیت های نفت خزر در مناطق شمالی کشور

مدیرعامل شرکت نفت خزر با تاکید بر ضرورت تسریع در تصویب ساختار سازمانی این شرکت، بر اهمیت کار حراست نفت خزر جهت برقراری امنیت و تعامل با مراکز استانی و صنعتی شمال کشور تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علی اصولی؛ مدیرعامل شرکت نفت خزر که در شورای راهبری حراست این شرکت و ستاد حراست شرکت ملی نفت ایران حضور داشت، ضمن تشریح اقدامات و مراحل حساس کار حفاری دکل ایران البرز در دریای خزر، از برنامه های آتی شرکت نفت خزر در خصوص گسترش فعالیت ها در مناطق شمالی کشور خبر داد.

وی در این زمینه اظهار داشت: با توجه به نتایج حاصل از اکتشافات در دریای خزر و نظر به با اهمیت بودن منطقه از نظر سیاسی و اقتصادی برای کشور و همچنین برنامه انتقال گاز به خشکی و احداث تاسیسات و کارخانه ها در سواحل دریا، جایگاه شرکت نفت خزر در صنعت نفت بسیار حائز اهمیت است و به تبع آن نقش حراست جهت برقراری امنیت و تعامل با مراکز استانی و صنعتی پر رنگ تر می نماید.

اصولی بر تسریع در تصویب ساختار سازمانی شرکت تاکید و ابراز امیدواری کرد تا با تعامل با حراست شرکت ملی نفت ایران و سایر مراکز ذیربط، دستیابی به اهداف عالیه صنعت نفت و نظام مقدس جمهوری اسلامی تسهیل شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۵۶۴۵۰ بازدید