سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ EN

مراسم معارفه مدیرکل جدید روابط عمومی وزارت نفت برگزار شد

مراسم تودیع حسین پرسان فومنی و معارفه اسحق ریور، مدیران کل پیشین و جدید روابط عمومی وزارت نفت، با حضور مهندس رستم قاسمی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شانا، وزیر نفت صبح امروز (شنبه ۱۶ مهر) در مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و کنونی اداره کل روابط عمومی وزارت نفت با بیان این که اسحاق رویور، مدیرکل جدید روابط عمومی وزارت نفت، یکی از کارکنان قدیمی و با سابقه طولانی در روابط عمومی صنعت نفت است، گفت: وی از تجربه کاری بالایی برخوردار است و از خانواده صنعت نفت به شمار می آید.

وزیر نفت با اشاره به سابقه بالای ۲۰ سال اسحاق رویور در روابط عمومی صنعت نفت گفت: قابلیت های مدیرکل جدید روابط عمومی وزارت نفت بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم که حضور ایشان سبب خیر و برکت برای صنعت نفت و نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.

بر اساس این گزارش، همچنین اسحاق رویور با تشکر از وزیر نفت برای برگزاری این مراسم گفت: از حسین پرسان به عنوان مدیری که در دو سال گذشته فعالیت های وی، آثار و برکات زیادی برای صنعت نفت داشته است، قدردانی می کنم.

وی تاکید کرد: انشاءالله در پست جدید بتوانم پاسخگوی اعتماد وزیر نفت به خود باشم.

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت گفت: در دوران خدمت خود در وزارت نفت تلاش می کنم این صنعت را که صنعتی تاثیرگذار در اقتصاد کشور به حساب می آید، در رسیدن به جایگاه واقعی خود یاری کنم.

وزیر نفت همچنین در باره مدیرکل پیشین روابط عمومی وزارت نفت افزود: آقای پرسان در مدت تصدی روابط عمومی وزارت نفت تلاش های زیادی برای ارتقای جایگاه صنعت نفت در کشور انجام داد.

وی با اشاره به تلاش ها و کمک های مدیرکل پیشین اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در دوران کسب رای اعتماد وزیر نفت از مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم ایشان در هر جایگاهی که هستند، برای خدمت گزاری به مردم توفیق داشته باشد.

در این مراسم همچنین حسین پرسان، مدیرکل پیشین روابط عمومی وزارت نفت گفت: در مدت دو سال فعالیت در روابط عمومی وزارت نفت با تلاش کارکنان این مجموعه، افتخارها و توفیق های زیادی به دست آمد و اگر کاری به صورت کامل انجام نشده، به دلیل ناتوانایی و بضاعت بنده بوده است.

وی گفت: انتخاب اسحاق رویور به عنوان مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت، انتخاب مناسبی بوده است، زیرا در کارنامه عملکردی ایشان، توانایی و قابلیت های زیادی به چشم می خورد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۰۰۳۸۸ بازدید