سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ EN

ضرورت احیای ارزش ها و آموزه های دوران دفاع مقدس

اولین گردهمایی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شرکت بهره برداری نفت وگاز مارون، با حضور مدیرعامل این شرکت، فرمانده حوزه بسیج شهید تندگویان، معاون عملیات سپاه حضرت ولیعصر (عج) و جمعی از فرماندهان نظامی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید بورد؛ مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت : دغدغه اصلی امروز برای نسل جوان فاصله گرفتن از نسل جنگ و عدم آگاهی از وقایع و رخدادهای دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه ارزش های دوران دفاع مقدس یک ایدئولوژی و مکتب نوین است و باید منتشر شود، افزود: منشا مدیریت و نظم  موجود در جنگ، در واقع همدلی و ایمان قلبی رزمندگان در دوران دفاع مقدس است و بدون همدلی رزمندگان، مانمی توانستیم از ارزش های خود در برابر دشمن دفاع کنیم.

وی افزود: برای زنده نگاهداشتن ایثار و ارزش های دوران دفاع مقدس، باید واقعیت و اعتقادات آن دوران در زندگی مردم نهادینه شود و این کار با نشان دادن آموزه های دفاع مقدس در رفتار و منش ما میسر خواهد شد.

بر اساس این گزارش، پس از این گردهمایی میهمانان شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون به همراه مدیر عامل و جمعی از مدیران این شرکت از نمایشگاه عکس دفاع مقدس شرکت نیز بازدید به عمل آوردند.

گفتنی است شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون با وسعتی بیش از هزار و ۴۰۰ کیلومتر ، روزانه ۶۰۰ هزار بشکه نفت تولید می کند. این شرکت هشت شهید را به ایران اسلامی هدیه کرده است، بیش از ۱۴۰ رزمنده داشته و ۵۵ نفر از کارکنان آن جانباز هستند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۱۱۳۱۴ بازدید