سامانه مسکن صنعت نفت راه‌اندازی شد

با توجه به پیشرفت مراحل اجرایی پروژه مسکن مهر صنعت نفت و ضرورت اطلاع‌رسانی جامع و شفاف، سامانه مسکن صنعت نفت راه‌اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، موضوع فعال‌شدن پروژه مسکن مهر در صنعت نفت با امضای تفاهم‌نامه‌ای بین وزارت نفت و وزارت راه و شهرسازی در شهریور سال ۱۳۸۹ فعال شد.

در این رابطه خوزستان با طرح ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی میزبان نخستین پروژه مسکن مهر صنعت نفت بود که عملیات این پروژه در اواخر سال گذشته اجرایی شد.

در این خصوص هم‌اکنون پروژه‌های مسکن مهر گچساران، یاسوج، پرند و امیرکبیر مهاجران اراک و آبادان نیز مراحل مختلف را طی می‌کنند.

باتوجه به اوج‌گیری اجرای پروژه‌های مسکن در صنعت نفت، نیاز به سامانه‌ای منسجم برای اطلاع‌رسانی دیده شد که به‌این منظور سامانه مسکن صنعت نفت با نشانی اینترنتی   http://maskan.mop.ir آغاز به کار کرده است.

به‌این ترتیب از این پس علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات کامل مربوط به پروژه‌های مختلف مسکن صنعت نفت، چگونگی ثبت‌نام و سایر مراحل، به این سامانه مراجعه کنند.


تاريخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۰ | ساعت: ۰۹:۵۴ | شماره اين مطلب: 6414 | چاپ


نظرات کاربران:

نام *
ایمیل
سایتپیوندها

پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران
پورتال شرکت ملی نفت
معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت
شانا
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع ‌رسانی ریاست ‌جمهوری اسلامی ایران

ارتبا با ما

 • آدرس دفتر مرکزی :

  تهران – خیابان سپهبد قرنی، خیابان شهید کلانتری پلاک ۶۱

  ایمیل :

  Email: info@pedec.ir

  تلفن :

  Phone: +98 21 88898650-60
  Fax: +98 21 88919731

مهمترین اهداف شرکت:

 • نظارت بر اجرای کلیه طرح های مهندسی و توسعه در قالب فعالیتهای طراحی، مهندسی، ساخت و اجرا در بخش نفت و گاز خشکی و دریا در درون شرکت ملی نفت ایران.