سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ EN

آغاز نخستین مرحله حفاری در فاز ۱۴ پارس جنوبی

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران ار آغاز نخستین مرحله حفاری در فاز ۱۴ طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی در آینده ای نزدیک خبر داد.

ناصر قلی پور؛ مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه حفاری ۱۴ حلقه چاه در فاز ۱۴ میدان گازی پارس جنوبی به عهده شرکت ملی حفاری است، گفت: این شرکت به زودی عملیات حفاری خود را در این فاز آغاز می کند.

وی به انجام مراحل مربوط به مناقصه کالا و مواد اشاره کرد و گفت: مناقصات مربوط به تهیه کالا و مواد برگزار شده و بعضا پیشنهاداتی ارایه شده که در مرحله بررسی فنی و مالی قرار دارد.

قلی پور ادامه داد: همزمان مناقصه خرید دکل و اجاره به شرط تملیک نیز برگزار شده است که پس از بررسی فنی با شرکت های پیشنهاد دهنده به مذاکره خواهیم نشست.

وی وجود ایمان و اعتقاد، تعهد، تخصص، تجربه و ایثارگری را در کنار کالا و مواد با کیفیت، رمز موفقیت شرکت ملی حفاری در اجرای به موقع و حتی پیش از برنامه پروژه های حفاری خواند و گفت: البته در این میان نباید آموزش مداوم نیروهای فنی، مهندسی و تخصصی را از یاد برد.

قلی پور یادآور شد: هم اکنون شرکت ملی حفاری ایران راهبری ۷۵ دستگاه حفاری ملکی و استیجاری در خشکی و دریا را به عهده دارد و در همین راستا خدمات فنی و جانبی حدود ۸۰ دستگاه حفاری در کشور را نیز سرویس می دهد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۴۸۳۴۱ بازدید