سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ EN

مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان منصوب شد

 

با حکم مهندس علیرضا ضیغمی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، محمدعلی دادور، به سمت مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان منصوب شد.

به گزارش شانا به نقل ازروابط عمومی شرکت پالایش نفت لاوان، درحکم انتصاب محمدعلی دادور به عنوان نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان آمده‌ است : نظر به مراتب تعهد و تخصص جنابعالی و بر اساس مصوبه هیئت مدیره شرکت پالایش نفت لاوان به عنوان نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان منصوب می شوید.

ارائه برنامه ریزی تکمیلی جهت تسریع در تکمیل طرح های مهم توسعه و بهینه سازی،نهادینه کردن رفتارهای ایمن و حذف تمامی عوامل ایجاد حادثه و آثار سوء زیست محیطی و آلایندگی، حمایت و ایجاد فضای مناسب برای بهره گیری از خدمات کلیه کارکنان و نیروهای متخصص و متعهد از جمله مسئولیت های مدیرعامل جدید شرکت پالایش نفت لاوان و در این حکم بر آنها تاکید شده است.

همچنین ارتقاء سطح بهره وری با استفاده از روش های نوین مدیریتی، رفع تنگناهای موجود در واحدهای عملیاتی و روز آمد نمودن سیستم های موجود ، استفاده بهینه از منابع برای کاهش هزینه ها و منطقی نمودن مصرف انرژی ،جذب نیروی انسانی متعهد و متخصص و توسعه آموزش بمنظور ارتقاء سطح دانش فنی کلیه کارکنان ،تدوین برنامه استراتژیک بعنوان محور اصلی در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و… از دیگر مسئولیت های مدیرعامل جدید شرکت پالایش نفت لاوان است.

مهندس محمدعلی دادور که دارای مدرک مهندسی شیمی از دانشگاه صنعت نفت است در سوابق کاری خود رئیس سرویس های آب، برق و بخار و همچنین مدیر عملیات شرکت پالایش نفت لاوان را دارد که از تاریخ ۰۹/۰۱/۹۰ سرپرستی شرکت پالایش نفت لاوان را بعهده داشته است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۹ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۱۵۴۲۰ بازدید