سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ EN

بسیج تخصصی خبرنگاران حوزه نفت تشکیل می شود

فرمانده بسیج شرکت ملی نفت ایران در آستانه روز خبرنگار، از تشکیل بسیج تخصصی خبرنگاران شرکت ملی نفت در آینده ای نزدیک خبر داد.

میرعبدالرضا مرادحاجتی؛ فرمانده بسیج شرکت ملی نفت ایران در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی این شرکت، با بیان مطلب فوق افزود: حوزه ارتباطات و اطلاعات آنچنان گسترده و متنوع شده است که گاه انسان از تکنولوژی ارتباطات عقب می ماند و در این عصر، نقش خبرنگاران در ایجاد فراگردهای ارتباطی بسیار ملموس است.

وی تصریح کرد: تعهد و تخصص خبرنگار، به ایجاد فراگرد ارتباطی تاثیرگذارتری منجر خواهد شد و نقش و اهمیت این قشر زمانی بیش از پیش آشکار می شود که روابط عمومی ها را بدون خبرنگار و رسانه های دیداری و شنیداری تصور کنیم.

مرادحاجتی، خبرنگاران را در حکم چشم  و گوش سازمان ها عنوان کرد و گفت: بسیج، خود یک رسانه است که اسلوبش بر روابط عمومی بنا شده و از این رو، بسیج شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد با شناسایی خبرنگاران فعال در این حوزه، بسیج تخصصی خبرنگاران شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابعه را تشکیل دهد.

فرمانده بسیج شرکت ملی نفت ایران یادآور شد:  به دلیل گستردگی جغرافیایی حوزه فعالیت شرکت ملی نفت ایران، خبرنگاران کوشا و بعضا گمنامی در این صنعت فعالیت می کنند که تشکیل بسیج تخصصی خبرنگاران، گامی اساسی در راستای یکپارچه نمودن این دسته از خبرنگاران و استفاده بهتر از توانمندی های آنان است.

مرادحاجتی یادآور شد: واحد بسیج خبرنگاران بسیج شرکت ملی نفت یعنی هر خبرنگاری که در حوزه صنعت نفت، قلبش برای ایران اسلامی می زند و قلمش برای صنعت نفت این آب و خاک به رشته تحریر در می آید.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۲۵۳۱۰ بازدید