سال حمايت از كالای ايرانی
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ EN

کارکنان فداکار نفت

کارکنان فداکار نفت؛ عامل تداوم قدرت اقتصاد نفتی ایران هستند

سرمربی سابق تیم ملی کاراته ایران می گوید:کارکنان فداکار و پدتلاش شرکت ملی نفت در مناطق عملیاتی مهمترین عوامل تداوم شریان تولید نفت ایران و زمینه ساز شکل گیری قدرت اقتصاد انرژی ایران هستند.

سعید آشتیان، کاپیتان و سر مربی سابق تیم ملی کاراته کشور و دارنده ۴۴ مدال برون مرزی و سر مربی اسبق تیم های کاراته کشور کویت، کره جنوبی، تایوان و تاجیکستان در حاشیه بازدید از منطقه عملیاتی خارگ که به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و شرکت نفت فلات قاره و با هدف آشنایی با توانمندی ها و دستاوردهای صنعت نفت صورت گرفت، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، گفت: مهمترین عامل تداوم شریان تولید نفت در شرایط پرمخاطره‌ منطقه عملیاتی استخراج نفت، وجود پرسنل  توانمند و ایثارگرکشور نسبت به  صنعت نفت است.

قهرمان کاراته جهان افزود: کار در سکوهای نفتی و مناطق عملیاتی دوردست نماد سختی کار در صنعت نفت است وشرایط نامساعد آب و هوایی کار در مناطق گرم و مرطوب توام با کار اقماری (دوره‌ای) که طی آن باید کارکنان نیمی از ماه را دور از خانواده خود و در منطقه عملیاتی سپری کنند، بر سختی کار در منطقه نفتی جزیره خارگ می افزاید.

دارنده ۷۰ مدال بین المللی در سمت سرمربی گری؛ تیم های نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان تصریح کرد: زندگی در میان گاز و نفت که هر لحظه ممکن است اتفاقی برای فرد رخ بدهد از خود گذشتگی می خواهد و من از طرف همه مردم ایران از کارکنان منطقه عملیاتی صنعت نفت، تشکر می کنم و دست شان را می فشارم.

وی بر لزوم تامین نیازهای مادی، معنوی، فرهنگی،هنری، ورزشی و رفاهی پرسنل منطقه عملیاتی تاکید کرد و گفت: خدمات ارائه شده به کارکنان مناطق عملیاتی باید به گونه ای باشد  که به لحاظ کاری و فکری تا حدود زیادی منجر به ایجاد آرامش و رفع خستگی‌های ناشی از کار طاقت فرسای آنان شود.

آشتیان  بر ضرورت اطلاع رسانی در مورد کارکنان خدوم و زحمتکش صنعت نفت به ویژه در مناطق عملیاتی ،تاکید کرد و گفت: باید زمینه ای فراهم شود تا تک تک افراد جامعه با شرایط سخت تولید نفت و گاز آشنا شوند؛ شاید این گونه قدر انرژی های مصرفی را بیشتر بدانند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۳۹۱۴۵ بازدید