سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ EN
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران:

برنامه‌ریزی نفت برای تحقق طرح انتقال نفت گوره جاسک تا پایان ۹۹


مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به برنامه‌ریزی جدی وزارت نفت برای به ثمر رساندن طرح ملی و راهبردی گوره – جاسک، ابراز امیدواری کرد طبق پیش‌بینی‌ها، انتقال نفت خام از گوره به جاسک امسال امکان‌پذیر شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت به نقل از شانا، مسعود کرباسیان امروز (جمعه، سوم بهمن‌ماه) در حاشیه بازدید از بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: بخش قابل توجهی از لوله‌های طرح آماده شده است، پمپ‌ها در حال تولید است و همه برنامه‌ریزی‌ها معطوف به آن است که بتوانیم این طرح ملی را به سرانجام برسانیم.

وی با بیان اینکه کار عظیمی در این طرح ملی در حال انجام است، ادامه داد: امروز از غرفه برخی سازندگان فعال در بخش‌های مختلف این طرح از جمله شرکت‌های طرف قرارداد در ساخت پمپ‌ بازدید کردم و با توجه به ظرفیت‌های شکل‌گرفته، به نتیجه‌بخشی اقدام‌های جاری امیدوارم.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نخستین روز از برگزاری بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در حضوری چندساعته، از سالن‌های ۸ و ۹، ۱۰ و ۱۱ و همچنین ۶ و ۷ نمایشگاه بازدید و از نزدیک با نمایندگان بسیاری از شرکت‌های حاضر گفت‌وگو کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۱۶:۵۸۳۲۶ بازدید