سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ EN
براساس گزارش ستاد اربعين حسينی صنعت نفت؛

شرکت مهندسی و توسعه نفت حائز رتبه دوم در ارائه خدمات به زائرین شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، شهرام فرضی نماینده این شرکت در ستاد اربعین حسینی صنعت نفت که مسئولیت مشاور مدیرعامل در امور اجتماعی را  نیز برعهده دارد ضمن اشاره به شکل‌گیری این ستاد گفت: امسال ستاد ویژه ای متشکل از شرکت های تابعه وزارت نفت با عنوان “ستاد اربعین حسینی صنعت نفت” شکل گرفت که شرکت مهندسی و توسعه نفت دراین ستاد حضور فعالی داشته است.در ستاد اربعین صنعت نفت برخی از شرکت های تابعه وزارت نفت که در استان خوزستان مستقر یا مشغول فعالیت هستند، کمک‌ها و خدمات خود را به صورت متمرکز و در قالب ستاد اربعین صنعت نفت ارائه می‌کنند که بر اساس گزارش این ستاد، شرکت مهندسی و توسعه نفت توانسته است تا تاریخ ۱۳۹۸/۷/۱۳ با قرارگرفتن در جایگاه دومین شرکت از میان هفت شرکت فعال، تامین بیش از ۸۱% از مسئولیتهای پیش‌بینی شده را با موفقیت به انجام رساند.

“ستاد اربعین حسینی صنعت نفت” با هدف برگزاری هر چه با شکوه تر راهپیمایی اربعین امسال  و به منظور تامین تدارکات و امنیت زائران، شکل گرفت.

موج خروشان و حضور چشمگیر مردمی در راهپیمایی اربعین سال جاری، بیش از هر سال دیگر در مرزهای چذابه و شلمچه نمایان است. استقبال هم‌وطنان چنان گسترده است که در مقایسه با سال گذشته، این دو گذرگاه مرزی علیرغم تهدیدات و نفرت پراکنی بیگانگان، شاهد رشد چندین برابری حضور عزاداران حسینی بوده است. این نکته نیز حائز اهمیت است که در سال جاری استان خوزستان میزبانی زائران اتباع غیر ایرانی را نیز بر عهده دارد.

فرضی گفت: حسب تاکیدات مدیر عامل محترم و همچنین در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، شرکت مهندسی و توسعه نفت نیز با حضور فعال خود در نشست های این ستاد ، اقدام به شناسایی و بهره گیری از ظرفیتهای بالقوه طرح‌های توسعه‌ای مستقر در منطقه غرب کارون نموده است که در این میان همکاری و مشارکت طرح‌های آزادگان شمالی، آزادگان جنوبی، یادآوران و یاران شمالی، نیروگاه غرب کارون و طرح خطوط لوله و تأسیسات جانبی انتقال نفت خام میادین غرب کارون قابل توجه و قابل قدردانی است.


وی در ادامه تهیه و تدارک کانکس، ماشین آلات سبک و سنگین را از جمله  اقلام تحویل شده به ستاد اربعین نام برد و افزود: همیاری‌ها همچنان تا پایان راهپیمایی اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.

شهرام فرضی ضمن اشاره به نزدیکی نسبی طرح‌های توسعه ای  این شرکت به مرز چذابه و با توجه به تعیین فرمانداری شهرستان هویزه به عنوان معین این منطقه، از تمرکز فعالیتهای شرکت مهندسی و توسعه نفت در مرز چذابه خبر داده است که با هدف تسریع در تأمین تدارکات و کمک به برقراری امنیت راهپیمایان اربعین حسینی انجام شده  است.

بنابر این گزارش، علی عامری مسئول دفتر پشتیبانی شرکت مهندسی و توسعه نفت در جنوب نیز از تدارک و تحویل مایحتاج روزانه جهت پشتیبانی از زوار اربعین خبر داد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۹۱,۹۸۱ بازدید