سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ EN

مدیرعامل شرکت متن از پروژه احداث نیروگاه غرب کارون و تأسیسات جانبی بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، سید نورالدین شهنازی زاده مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت متن روز یکشنبه (مورخ ۱۰دی ماه) از پروژه احداث نیروگاه غرب کارون و تأسیسات جانبی این طرح بازدید بعمل آوردند. در این بازدید یک روزه محمدرضا اسدی مدیر مهندسی نفت، احمدرضا کیانی مشاور مدیر عامل و کورش رضازاده رئیس HSE شرکت متن، شهنازی زاده را همراهی ‌کردند.

بنابراین گزارش، مدیرعامل شرکت متن در این بازدید ابتدا از پروژه احداث پست‌های ۴۰۰ کیلوولت شرکت پارسیان در پست متن بازدیدی بعمل آورند و در جریان آخرین وضعیت این پروژه قرار گرفتند و سپس باتوجه به اهمیت این پست بمنظور برق رسانی سریع به پست تلمبه‌خانه غرب کارون، دستوراتی را جهت تسریع در اتمام این پروژه صادر کردند.

شهنازی زاده با بیان اینکه برق‌رسانی مطمئن به میادین نفتی غرب کارون از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: لزوم تسریع در انجام خرید کالاهای مورد نیاز، نصب و راه‌اندازی اولین واحد گازی، از اولویت‌های این پروژه می‌باشد.

مدیرعامل شرکت متن در روند این بازدید، طی جلسه‌ای در جریان آخرین وضعیت نیروگاه غرب کارون که توسط شرکت مپنا در حال اجرا می‌باشد نیز  قرار گرفتند و از پست برق ۲۳۰ کیلوولت درحال احداث توسط شرکت اسسکو بازدید کردند.

لازم به ذکر است، نیروگاه غرب کارون در ۶۰ کیلومتری جنوی غربی اهواز، در منطقه جفیر و در مجاورت کارخانه گاز و گاز مایع ان جی ال ۳۲۰۰ واقع می‌باشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲ دی ۱۳۹۶ساعت: ۱۴:۰۵۱,۰۴۲ بازدید