سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ EN

ثبات اقتصادی و امنیت، ارمغان ورود سرمایه به صنعت نفت است

عضو اتاق بازرگانی تهران با اشاره به این‌که ارمغان ورود سرمایه به صنعت نفت ایران ثبات اقتصادی و امنیت است، گفت: بیش از ۱۲۰ میلیارد دلار فرصت سرمایه گذاری در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در وجود دارد که با ورود سرمایه گذار خارجی، به این مهم دست خواهیم یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت به نقل از شانا، مجیدرضا حریری گفت: بیشتر کشورها از حضور سرمایه گذار خارجی استقبال می‌کنند، زیرا این مهم بدون تردید سبب افزایش اشتغال‌زایی در کشور میزبان می‌شود.

وی افزود: هم اکنون بیش از ۱۲۰ میلیارد دلار فرصت سرمایه گذاری در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در کشور وجود دارد که با ورود سرمایه گذار خارجی، به این مهم دست خواهیم یافت.

عضو اتاق بازرگانی تهران با بیان این‌که فعالیت با شرکت‌های بزرگ دنیا سبب انتقال و ورود فناوری‌های روزآمد به کشور می‌شود، تصریح کرد: سرمایه گذاری خارجی سبب توسعه صنعتی و رشد اقتصادی کشور می شود و افزایش اشتغال و فعال‌تر شدن شرکت‌های داخلی را نیز در پی خواهد داشت.

حریری عنوان کرد: با هوشمندی و درایتی که در مدیران صنعت نفت کشور وجود دارد به‌خوبی می‌توانیم در بخش‌های مختلف صنعت نفت به‌ویژه مخازن مشترک نفت و گاز سرمایه گذاری‌های عظیمی انجام دهیم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۴:۰۴۹۰۲ بازدید