سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ EN

بررسی تخصصی عملکرد حراست شرکتهای تابعه نفت

عملکرد حراست شرکت نفت و شرکت های تابعه با هدف بررسی میزان پیشرفت برنامه های تکلیف شده حوزه های مختلف حراست با برگزاری یک گردهمایی تخصصی، بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمد بهمئی؛ رئیس برنامه ریزی و نظارت بر عملکرد حراست شرکت ملی نفت ایران در نشست تخصصی بررسی عملکرد حراست های تابع شرکت ملی نفت ایران گفت: این سلسله نشست ها مطابق سنوات پیشین برای برگزاری در دو مقطع از ماه جاری در تهران و متعاقب ان در استان خوزستان به منظور بررسی تخصصی عملکرد حراست های تابعه برگزار می شود که برگزاری جلسات تخصصی در جنوب مطابق برنامه از تاریخ ۱۷ الی ۲۰ بهمن ماه خواهد بود.

بهمئی در خصوص فرایند برگزاری این مجامع افزود: مطابق برنامه پنج ساله تدوین شده در سازمان حراست صنعت نفت به عنوان سند راهبردی تهیه و تنظیم برنامه های اجرایی، توسعه ای و فوق برنامه در سطح حراست ها، حوزه برنامه ریزی و نظارت بر عملکرد حراست شرکت ملی نفت ایران هر ساله این نشست ها را به منظور بررسی میزان پیشرفت برنامه های تکلیف شده به حوزه های مختلف حراست های تابعه برگزار و در عین حال آسیب شناسی چالش ها و مشکلات پیش روی در حوزه را از نظر گذرانده و در صدد آسیب شناسی و ارایه راهکار در جهت رفع آن بر می آید.
رئیس برنامه ریزی و نظارت بر عملکرد حراست شرکت ملی افزود: حراست های تابعه علاوه بر ارائه گزارش تخصصی از عملکرد خود و مشکلات پیش رو به تبادل نظر با متناظرین خود در ستاد حراست شرکت ملی نفت ایران پرداخته و در خصوص مباحث مختلف به اجماع نظر می رسند. بر اساس این فرآیند، حراست های تابعه در ابتدای هر سال برنامه های تکلیف و تصویب شده خود را جمع بندی و در راستای انجام تام و تمام آن برنامه ریزی می کنند تا مجدداً در انتهای سال در بستر برگزاری این مجامع به ارائه گزارش و تبادل نظر بپردازند.
به گفته وی این نشست ها مقدمه ای برای برگزاری مجمع تخصصی نهایی حراست ها خواهد بود که مقرر است در اسفند ماه سال جاری برگزار و رؤسای حراست های واحد های ستادی و حراست های تابعه در این گردهمایی حضور داشته باشند.
مجمع تخصصی بررسی عملکرد حراست های تابع شرکت ملی نفت ایران که از روز یکشنبه (۱۰ بهمن) کار خود را آغاز کرده است روز چهارشنبه (۱۳بهمن) در تهران به کار خود پایان می دهد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ بهمن ۱۳۹۵ساعت: ۱۵:۰۵۶۵۴ بازدید