سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ EN

جوانگرایی در مدیریت باید نهادینه شود

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در مراسم تودیع و معارفه مدیران امور بین الملل بر ضرورت جوانگرایی در سطح مدیران شرکت تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، آیین تودیع و معارفه مدیران امور بین الملل این شرکت صبح امروز (۲۷ دی ماه ۱۳۹۵) با حضور جمعی از مدیران و کارکنان در سالن هیئت مدیره برگزار شد.
کاردر در این مراسم با اظهار به سلامت امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران، در دوره مدیریت گذشته گفت: مجموعه امور بین الملل در همه دوران ها با سختی ها و مشکلات بسیاری مواجه بوده اند، به ویژه در دوره اخیر به دلیل مسائل پیرامون تحریم وظیفه سنگینی بر عهده داشتند که با تدبیر مدیریت خوب این مجموعه سربلند از آن بیرون آمدند.
وی ضمن قدردانی از زحمات قمصری در این دوران گفت: مدیریت امور بین الملل به عنوان یکی از تأثیرگذارترین مدیریت های شرکت ملی نفت ایران در دوران تحریم های ظالمانه غرب علیه ایران بسیار هوشمندانه عمل کرد و ما توانستیم به خوبی از عهده تحریم ها بر بیاییم.
علی کاردر با اشاره به نقش مدیریت بین الملل در پیشبرد اهداف توسعه ای گفت: همچنان که امور بین الملل در دوره گذشته توانست به کمک شرکت ملی نفت بیاید، در دوران پس از تحریم ها نیز می تواند نقش بزرگی در شتاب گرفتن توسعه داشته باشد.
وی با تأکید بر اینکه جوانگرایی در مدیریت شرکت ملی نفت ایران باید نهادینه شود گفت: بسیار خرسندم که مدیریت امور بین الملل در پرورش نیروهای زبده و کارآزموده آنچنان قوی عملکرده است که برای انتخاب مدیر جدید مشکلی وجود نداشت.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اظهار به اینکه محوریت کار مدیریت اموربین الملل سلامت مالی بوده است بیان کرد: از آنجا که این مدیریت از اساسی ترین بخش های مالی سازمان است، این ویژگی منجر به برجستگی این مدیریت شده است.
وی حرفه ای گری و کار استاندارد را از ویژگی های مدیران این مدیریت برشمرد و گفت: نگاه جامع، خلاقیت و نوآوری و به کارگیری نیروهای جوان باید مد نظر مدیریت جدید باشد.
سعید خوشرو مدیر جدید امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران نیز در این جلسه با بیان اینکه دوران تحریم ها سخت ترین دوران هدایت این مدیریت بوده است عنوان کرد: بنده به عنوان عضوی از این مجموعه با افتخار از کارنامه این مدیریت در دوران تحریم ها صحبت می کنم.
وی ضمن تقدیر از فعالیت هایی که برای تحمل تحریم ها در مدیریت امور بین الملل انجام شد گفت: فعالیت در زمان کنونی قطعا به سختی فعالیت در آن دوران نیست و باید از تجربه کسانی که در آن دوران هدایت امور را بر عهده داشتند تقدیر به عمل آید.
خوشرو با اشاره به اینکه در دوران جدید سیاست های فروش نفت تغییر نمی کند و روال گذشته ادامه می یابد گفت: توسعه فعالیت و مذاکرات گذشته و شتاب بخشی به آنها در دستور کار است.
سیدمحسن قمصری نیز که این روزها دوران بازنشستگی خود را سپری می کند با برشماری اقداماتی که در زمان مدیریت خود از سوی مجموعه امور بین الملل انجام شده است بیان کرد: رکورد فروش نفت خام ایران پیش از اعمال تحریم ها ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه در روز بود و مجموعه امور بین الملل با افتخار توانست پس از تحریم ها این میزان را به ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه در روز برساند.
وی ضمن آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید گفت: امیدوارم در مدیریت جدید با انرژی و پتانسیلی که وجود دارد شاهد شکوفایی مدیریت بین الملل باشیم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ دی ۱۳۹۵ساعت: ۱۴:۰۵۶۳۲ بازدید