سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ EN
در ده حكم جداگانه از سوي مدير عامل شركت مهندسي و توسعه نفت:

اعضای جدید شورای فرهنگی شرکت مهندسی و توسعه نفت منصوب شدند

 مدیر عامل شرکت متن طی صدور ده حکم جداگانه اعضای شورای فرهنگی شرکت مهندسی و توسعه نفت را منصوب کرد.12

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت اولین جلسه شورای فرهنگی این شرکت پس از انتصاب اعضای جدید در روز یکشنبه مورخ ۲۶ دی ماه با حضور سید نورالدین شهنازی زاده مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت متن برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه فریدون دلیری رئیس روابط عمومی و دبیر شورای فرهنگی با  بیان دستور کار این جلسه و قرائت بخشی از دستور العمل شورای فرهنگی صادر شده از سوی وزیر نفت، به تشریح اقدامات این شورا در شرکت ملی نفت ایران و تصمیم آن برای تغییر در اساس نامه موجود اشاره کرد.

در ادامه مدیر عامل شرکت متن ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته بیان داشت : تغیرات صورت گرفته در ترکیب شورای فرهنگی حضور مدیرانی از بخش های مختلف با هدف پشتیبانی بهتر و عملکرد موثرتر در بخش فرهنگی شرکت می باشد.

شهنازی‌زاده در ادامه افزود: با توجه به تغییراتی که در شرح وظایف و اساسنامه شورای فرهنگی از سوی شرکت ملی نفت ایران در حال انجام است و ترکیب جدیدی که در شورای شرکت متن به وجود آمده انتظار بیشتری در خصوص اتخاذ تصمیمات و فعالیت های فرهنگی نسبت به گذشته وجود دارد و باید به گونه ای عمل شود که نتیجه ی این تغییرات در فضای شرکت نمود داشته باشد.

در پایان این جلسه نیز اعضا احکام جدید را از دست مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت دریافت نمودند.

در این جلسه سید نورالدین شهنازی‌زاده رئیس شورای فرهنگی، فرهاد داراخانی نایب رئیس، فریدون دلیری به عنوان دبیر، محمدتقی امینی‌داد، میرکاوه موسوی، محمد بهمئی، مهدی نجاریان، بهنام بهمنی، سیدمیثم ابوترابی، فرزانه صالح و مجتبی خادمی به عنوان اعضای اصلی شورای فرهنگی حضور داشتند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ دی ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۰۴۱,۳۷۳ بازدید