سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ EN

ضرورت توجه روزافزون به دغدغه‎های شرکت‎های عملیاتی در بررسی مشکلات منابع انسانی

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی تاکید کرد: برای بررسی و حل مشکلات منابع انسانی ضرورت دارد به دغدغه های شرکت های عملیاتی توجه بیش از پیش شود.

رضا خلیلی در مراسم معارفه روسای حوزه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران که امروز (شنبه، ۲۵ دی ماه ۹۵) برگزار شد، با بیان اینکه مباحث تئوری و نظری در منابع انسانی باید تبدیل به موارد عملیاتی شود، افزود: ستاد باید با تدابیر مناسب بتواند پشتیبان خوبی برای عملیات باشد.

وی تصریح کرد: با پیش بینی راهکارهای لازم و شفاف سازی و روان سازی اختیارات، باید به پیشبرد اهداف سازمان از طریق توجه به سرمایه انسانی کمک کرد.

خلیلی با بیان اینکه مدیرانی که در حوزه منابع انسانی انتخاب می شوند، تجربه حضور و فعالیت در مناطق عملیاتی نیز دارند، افزود: برای حل مشکلات در منابع انسانی باید معضلات را شناسایی و از طریق مصوبه و مراحل قانونی به حل آنها اقدام کنیم.

بر اساس این گزارش، در این نشست، محمدرضا فخرایی به عنوان سرپرست معاونت مدیریت منابع انسانی شرکت ملی نفت در امور آموزش و بهبود منابع انسانی، طاهره سیدمومنی به عنوان سرپرست تامین نیروی انسانی، شاهرخ قاسمی به عنوان سرپرست طرح و برنامه ریزی نیروی انسانی و فرزین مومنی به عنوان سرپرست طرح ها و مقررات استخدامی معارفه شدند.

منبع:‌ nioc

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ دی ۱۳۹۵ساعت: ۰۹:۴۵۶۳۴ بازدید