سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ EN

فعالیت‎های فرهنگی شرکت ملی نفت ایران منسجم می‎شود

رئیس شورای فرهنگی شرکت ملی نفت ایران در جلسه معارفه و اهدای احکام اعضای این شورا، بر لزوم یکپارچه سازی فعالیت های شوراهای فرهنگی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن به نقل از nioc، نخستین جلسه اعضای جدید شورای فرهنگی شرکت ملی نفت ایران، عصر امروز (۱۸ دی ماه ۱۳۹۵) در دفتر معاونت امور عملیات غیر صنعتی برگزار شد.
در این جلسه رضا خلیلی، رئیس جدید شورا، ضمن قدردانی از فعالیت های صورت گرفته از سوی اعضای گذشته شورای فرهنگی شرکت ملی نفت ایران، گفت : فعالیت های فرهنگی با سیاست گذاری شورای فرهنگی برنامه ریزی می شود و بر همین اساس دقت و حمیت در سیاست گذاری ها و توجه به یکپارچگی، این برنامه ها را منسجم می کند.
وی با تأکید بر لزوم هدف گذاری در برنامه های فرهنگی عنوان کرد: با توجه به دستور مقام عالی وزارت برای یکپارچه سازی فعالیت های فرهنگی، برای همسو شدن و یکپارچه شدن این فعالیت ها باید هدف صحیح و منسجم اتخاذ شود.
رئیس شورای فرهنگی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه ادغام شوراهای فرهنگی به منظور یکپارچه سازی فعالیت های فرهنگی در دستور کار قرار دارد گفت: لازم است شرکت های تابعه و فرعی تا پایان سال تقویم فرهنگی خود را به منظور بررسی و تصویب در شورای فرهنگی تکمیل و به شورا ارسال کنند تا فعالیت های فرهنگی منسجم تر شود.
در ادامه این جلسه آقایان ناصر مولایی، محمود بیلکار، حافظ علی اسناوندی، محمود علی فلاح مهرجردی، احمد مجیدی نسب، غلامرضا نوری مومنی و محمد ناصری به عنوان اعضای جدید شورای فرهنگی شرکت ملی نفت ایران حکم خود را از رضا خلیلی، رنیس شورا دریافت کردند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۹ دی ۱۳۹۵ساعت: ۱۳:۱۹۷۵۴ بازدید