سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ EN
مديرعامل شركت مهندسي وتوسعه نفت:

احداث مخازن استراتژیک نفت خام در لیست طرح‌های اولویت دار صنعت نفت می‌باشد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت بر هرچه سریعتر به اتمام رساندن طرح احداث مخازن استراتژیک نفت خام با هدف گذاری و برنامه‌ریزی دقیق تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، سید‌نورالدین شهنازی زاده مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در آیین تودیع ابراهیم پیراوی ونک مجری اسبق طرح احداث مخازن استراتژیک نفت خام و معارفه حیدر‌علی فرهنگیان سرپرست جدید این پروژه‌ی عظیم نفتی که با حضور مدیران و چند تن از اعضای هیئت مدیره این شرکت روز گذشته (۱۳ دی ماه) برگزار شد بر هرچه سریعتر به اتمام رساندن طرح احداث مخازن استراتژیک نفت خام با هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی دقیق و همچنین استفاده‌ی بهینه از نیروهای بومی و متخصص در این پروژه تأکید کرد.

وی با بیان اینکه این پروژه‌ی نفتی یکی از پراهمیت‌ترین پروژه‌های غرب کارون می‌باشد، افزود: ما این پروژه را در فهرست اولویت‌ طرح‌های در دست اجرای شرکت متن قرار داده‌ایم و باید دست در دست یکدیگر با تمام توان و تجربه‌ی خود  باعث پیشرفت آن باشیم.

شهنازی زاده ضمن خوشامد گویی و تشکراز حیدرعلی فرهنگیان سرپرست جدید طرح احداث مخازن استراتژیک نفت خام به مناسبت قبول این سمت از زحمات ابراهیم پیراوی ونک در دوران تصدی سمت خود تشکر و قدردانی کرد و آرزوی داشتن اوقات خوشی در دوران بازنشستگی را برای ایشان ابراز داشت.

ابراهیم پیراوی ونک مجری اسبق این طرح نیز ضمن تشکر وقدردانی از زحمات و دلسوزی های شهنازی زاده در پیشبرد طرح های شرکت متن بیان داشت: اخلاق مداری ومتین بودن از ایشان را سرلوحه‌ی زندگی خود قرار می‌دهم و از کلیه‌ی همکاران خود که  در مدت این ۱۰ سال خدمت مرا یاری کردند تشکر می کنم.

لازم به ذکر است طرح احداث مخازن استراتژیک نفت خام در منطقه‌ی امیدیه واقع در استان خوزستان می‌باشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۴ دی ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۲۰۸۶۹ بازدید