طرح ایجاد فیبر نوری در منطقه نفتی دارخوین اجرا شد

طرح ایجاد فیبر نوری در منطقه نفتی دارخوین و اتصال آن با حلقه سراسری فیبرنوری کشور با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علیرضا مرادی، سرپرست فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت نفت و گاز اروندان با تایید این خبر گفت: با کوشش کارکنان فناوری اطلاعات و ارتباطات و همکاری واحد‌های سازمانی مستقر در منطقه عملیاتی دارخوین، طرح ایجاد ارتباط فیبر ‌نوری منطقه نفتی دارخوین و اتصال آن با حلقه سراسری فیبر نوری کشور با موفقیت به پایان رسید.

مرادی افزود: هدف از اجرای خط فیبرنوری دارخوین با طول ۲۵ کیلومتر و در مدت زمان دو ماه، اتصال زیرساخت حیاتی تاسیسات منطقه نفتی دارخوین به عنوان مهم‎ترین منطقه استراتژیک سازمان به کلیه مناطق تحت پوشش شرکت نفت و گاز اروندان بوده است.

وی با بیان اینکه پیشتر برای برقراری ارتباطات مابین مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان از لینک‎های رادیویی استفاده می‌شد، گفت: این طرح در راستای ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان و با هدف دستیابی به استانداردهای مدیریت فاوای شرکت ملی نفت ایران انجام گرفته است.

مرادی ضمن اشاره به جایگاه و نقش موثر شرکت نفت و گاز اروندان در توسعه منطقه، بهبود زیرساخت های اساسی ارتباطات و افزایش رضایتمندی کارکنان زحمتکش سازمان را از مهمترین دلایل اجرای طرح مذکور دانستند.


تاريخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵ | ساعت: ۱۴:۳۵ | شماره اين مطلب: 28512 | چاپ


نظرات کاربران:

نام *
ایمیل
سایتپیوندها

پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران
پورتال شرکت ملی نفت
معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت
شانا
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع ‌رسانی ریاست ‌جمهوری اسلامی ایران

ارتبا با ما

 • آدرس دفتر مرکزی :

  تهران – خیابان سپهبد قرنی، خیابان شهید کلانتری پلاک ۶۱

  ایمیل :

  Email: info@pedec.ir

  تلفن :

  Phone: +98 21 88898650-60
  Fax: +98 21 88919731

مهمترین اهداف شرکت:

 • نظارت بر اجرای کلیه طرح های مهندسی و توسعه در قالب فعالیتهای طراحی، مهندسی، ساخت و اجرا در بخش نفت و گاز خشکی و دریا در درون شرکت ملی نفت ایران.