سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ EN

کیفیت نظام درمان کارکنان نفت بهبود می‎یابد

مشاور اجتماعی و منابع انسانی وزیر نفت گفت: موضوع حقوق و مزایای کارکنان قراردادی صنعت نفت به‎زودی بهبود می‎یابد.

محسن دلاویز شایعات درباره تعدیل و کوچک کردن سازمان بهداشت درمان صنعت نفت را کذب خواند و گفت: موضوع کوچک سازی یا تعدیل این سازمان صحت ندارد و هدف وزیر نفت و رئیس هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت ایجاد شفافیت مالی برای بهبود خدمات ارائه شده به همکاران است.

وی افزود: مدیران صنعت نفت در صدد ایجاد حق انتخاب برای همکاران در بخش درمان هستند.

مشاور اجتماعی و منابع انسانی وزیر نفت گفت: به هر حال برخی همکاران تمایل دارند بتوانند با سیاست‎های حمایتی، از خدمات درمانی با کیفیت بالاتر خارج از خدمات بهداشت و درمان صنعت نفت استفاده کنند که این حق مسلم آنان است و امیدواریم این هدف محقق شود.

دلاویز تاکید کرد: شفافیت مالی، ایجاد حق انتخاب برای همکاران در درمان و بهبود کیفیت خدمات بهداشت و درمان، از سیاست‎های وزارت نفت به شمار می‎آید.

حقوق و مزایای کارکنان قراردادی صنعت نفت بهبود می‎یابد

دلاویز در باره ساماندهی نیروهای قراردادی صنعت نفت گفت: با عنایت ویژه و حسن نظر وزیر نفت کمیته‎ای برای بررسی و ساماندهی نیروهای قراردادی تشکیل شده است و امیدواریم به‎زودی شرایط حقوق و مزایای این قشر از همکاران بهبود یابد.

وی افزود: البته این اقدام هرگز به معنای تبدیل وضعیت و استخدام نیروهای قراردادی نیست بلکه به دلیل وضع نامطلوب میزان دریافتی همکاران قراردادی با نظر مساعد وزیر نفت به منظور بهبود وضع معیشت کارکنان قراردادی اقدام می‌شود و در این زمینه نگاه ویژه به نیروهای پیمانکاری خواهد بود.

منبع: شانا

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲ دی ۱۳۹۵ساعت: ۱۵:۰۰۵۸۶ بازدید