سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ EN

برنامه ریزی برای استقرار و آموزش سامانه خرید الکترونیکی کالای صنعت نفت در شرکت متن

      مدیر تدارکات و خدمات کالای شرکت متن با اشاره به برنامه ریزی برای استقرار و آموزش سامانه خرید الکترونیکی در این شرکت، گفت: این سامانه در سه بخش خرید مستقیم، پروژه‌ و پیمانکاران بیع متقابل به ارائه خدمات می‌پردازد.

این جلسه با حضور مدیر فاوای شرکت ملی نفت، اداره کل سامانه و حمایت از ساخت داخل و نمایندگان ایران کد برای بررسی نحوه استقرار سامانه خرید الکترونیکی کالای صنعت نفت در شرکت متن برگزار شد.

حسن ذکایی در گفتگو با خبرنگار شرکت متن با اشاره به کلید خوردن و برنامه ریزی برای استقرار و آموزش سامانه خرید الکترونیکی کالای صنعت نفت در شرکت متن، گفت: برای استقرار این سامانه اجرای زیرساختهای فنی و مورد نیاز کامپیوتری از سوی مدیریت برنامه ریزی (IT) در حال پیگیری است.

به گفته وی، سامانه خرید الکترونیکی به منظور یکپارچه کردن عملیات خرید کالاهای پروژه‌ها در همه شرکتهای تابعه نفت اجرا شده و در سه بخش خریدهای مستقیم (D.C)، پروژه‌ای (E.P.C) و پیمانکاران بیع متقابل قابلیت ارائه خدمات خواهد داشت.

مدیرتدارکات و خدمات کالای شرکت متن تصریح کرد: برای استقرار و آموزش این سامانه نزدیک به ۵٠ کاربر از مدیران و کارشناسان مدیریتهای مرتبط از جمله تدارکات و خدمات کالا، کمیسیون مناقصات، کمیته فنی بازرگانی، مدیریتهای مهندسی و ساختمان و مهندسی نفت و مدیریت بازرسی و روابط عمومی حضور خواهند داشت.

ذکایی ادامه داد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته آموزش کاربران در مدت دو هفته انجام خواهد شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ دی ۱۳۹۴ساعت: ۱۳:۱۵۶۳۷ بازدید