سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ EN

وزارت نفت در سال ۹۳ وظایف تکلیفی خود را با موفقیت به سرانجام رساند

وزیر نفت با صدور پیامی به مناسبت ۲۹ اسفندماه و آغاز فصل بهار گفت: وزارت نفت با سرلوحه قرار دادن اصول اقتصاد مقاومتی در شرایط سخت تحریم و با کمبود منابع مالی موفق شد طرح های توسعه ای صنعت نفت را با موفقیت به سرانجام برساند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران در متن پیام بیژن زنگنه آمده است: ” سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی را درحالی پشت سر می‌گذاریم که وزارت نفت با موفقیت و سربلندی وظایف تکلیفی خود را با سرلوحه قراردادن معیارها و اصول اقتصاد مقاومتی در شرایط سخت تحریم‌های ستمگرانه به انجام رساند و با وجود کمبود منابع مالی، طرح های توسعه صنعت نفت را به پیش برد.
در سال ١٣٩٣ فصل نوینی از کار و تلاش در میدان مشترک پارس جنوبی آغاز شد و با مدیریت صحیح و مدبرانه، شادابی در محیط کار مستولی شد. فازهای ١٢، ١۵ و ١۶ و بخشی از فاز ١٧ پارس‌جنوبی به تولید رسید و بخش اعظم گاز تولیدی آن در نیروگاه‌های کشور جایگزین سوخت‌های مایع شد، تا روزهای پاک‌تری را در کشور تجربه کنیم. کار در میدانهای مشترک نفتی شدت گرفت و درک صحیح از مدیریت جهادی، آثار ارزشمند خود را در کار بدون وقفه واحدهای تولیدی بر جای گذارد.
توسعه اشتغال مولد که شاه کلید رونق اقتصادی و امنیت اجتماعی است تنها در سایه توجه به اجرای طرح های توسعه صنعت نفت قابل دستیابی است و این صنعت به عنوان پر بازده‌ ترین زمینه سرمایه‌ گذاری از اولویت ویژه برخوردار است. یقین دارم صنعت نفت می‌تواند با اتکا بر ظرفیت ها و توانمندی ملی و اراده و همت شما کارکنان شریف، پیروزی‌های دیگری را در سریع ترین زمان در عرصه اقتصاد رقم زند و شکوفایی اقتصاد کشور را موجب شود.
ضمن قدردانی از تلاش های مجدانه شما همکاران عزیز، فرارسیدن ٢٩ اسفند، روزی که یادآور خاطرات غرورانگیز ملی در مواجهه با قدرت های مسلط زمان خود بود، گرامی می‌دارم و امیدوارم همچنان پر توان، سال جدید را با بهار فاطمی آغاز کرده و با عنایات بانوی دو عالم حضرت صدیقه طاهره (س) سالی مملو از نیکبختی و سلامتی در کنار خانواده ارجمند خود در پیش‌ِ‌روی داشته باشید.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ فروردین ۱۳۹۴ساعت: ۱۵:۰۰۵۰۷ بازدید