سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ EN

برگزاری مراسم تقدیر از مدیران و کارمندان نمونه صنعت نفت

به گزارش روابط عمومی شرکت متن، مراسم پاسداشت مدیران و کارمندان نمونه ستاد وزارت و شرکت ملی نفت ایران همزمان با ایام دهه ی فجر، با حضور جمعی از مدیران و کارمندان نمونه مجموعه در باشگاه شماره یک نفت برگزار شد.

در این مراسم کریم سلحشور، معاون وزیر نفت در امور توسعه منابع انسانی با اشاره به آغاز به کار جشنواره شهید رجایی در سال ۱۳۷۷، گفت : هم اکنون فرایند انتخاب مدیران و کارکنان نمونه در این جشنواره از طریق سامانه اینترنتی و در ۱۱ مرحله انجام می شود.

وی بیان کرد : براساس نتایج به دست آمده سال گذشته در این جشنواره ۸۶ مدیر، ۳۱۱ کارمند و ۲۰ بازنشسته نمونه انتخاب شده اند.

سلحشور افزود : در این میان ستاد وزارت نفت، شرکت ملی نفت، شرکت ملی گاز، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفت و شرکت ملی صنایع پتروشیمی به ترتیب در بخش مدیران ۱۵، ۱۳، ۴۶، ۸ و ۴ مدیر نمونه را داشته اند و هم چنین در بخش کارمندان نمونه وزارت نفت و شرکتهای تابعه در این جشنواره گفت : کارکنان نمونه ۳۱۳ نفر نیروی انسانی نمونه داشته اند. وی با اشاره به جایگاه نخست وزارت نفت در جشنواره سال گذشته شهید رجایی، گفت : دستیابی به این جایگاه نتیجه ی مجاهدت های یکایک زنان و مردانی می باشد که در شبکه فراگیر صنعت نفت کشور فعالیت می کنند.

این مراسم با اهدای جوایز به مدیران و کارمندان نمونه که با تلاش مدیریت منابع انسانی شرکت ملی نفت و با بررسی دقیق سوابق کارکنان، از بین هزاران کارمند و متخصص حوزه نفت انتخاب شده بودند، همراه بود.

در این میان از مدیران نمونه متن آقایان: میرکاوه موسوی حسینی، رسول شیخی نژاد مقدم و همچنین کارمندان نمونه خانم الهام اردلانی، شهریار طاهری، آرتاباز ادهمیان،‌ حجت محمد بیگی و غلامرضا روزبان نیز تقدیر به‌عمل آمد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ بهمن ۱۳۹۳ساعت: ۱۰:۰۲۶۷۴ بازدید