سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ EN

پیمانکاران ایرانی پیشرو در توسعه میدان مشترک آذر

مدیرعامل شرکت متن، پیمانکار طرح توسعه میدان نفتی مشترک آذر را به حداقل ۱۶ ساعت فعالیت در روز ملزم کرد.pedec1

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، مهندس حاجی حسین نژاد روز چهارشنبه مورخ سوم اردیبهشت ماه از طرح توسعه میدان مشترک نفتی آذر در استان ایلام بازدید به عمل آورد.

گفتنی است: احداث خط لوله انتقال نفت و گاز تولیدی از این میدان در فاصله شروع فعالیت اجرایی که از اول فروردین ماه سال جاری شروع شده تا کنون با ۵/۸ درصد پیشرفت، مطابق برنامه می باشد.وی فعالیت پیمانکاران طرح را در دو ماهه اخیر مطلوب ارزیابی کرد و ضمن تأکید به پرهیز از تشریفات و توجه جدی به هرچه بیشتر عملیاتی شدن پروژه، به پیمانکار عملیات خاکی طرح تکلیف کرد، ظرف مدت ۴۸ ساعت بعد از بازدید، فعالیت خود را به دو شیفت کاری در روز افزایش دهد.

با این سرعت پیشرفت، پروژه حداکثر تا ۱۵ ماه آینده به اتمام خواهد رسید و تولید زودهنگام میدان از طریق این خط لوله به بهره برداری دهلران ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است: جبهه کاری دیگری که متولی ساخت ده سلر و نصب تأسیسات سرچاهی است از نهم فروردین ماه، آغاز به کار کرده و پیش بینی می شود با محقق شدن تولید زودهنگام از این میدان در مرحله اول و سفارش به موقع خرید کالا، عقب افتادگی ایجاد شده را جبران نماید.

طرح توسعه میدان نفتی آذر در بلوک اناران در دماغه کوههای زاگرس و در امتداد مرز ایران و عراق در قسمت جنوب غربی ایلام، بین دو شهر مهران و دهلران قرار دارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ساعت: ۱۴:۳۳۵۶۷ بازدید